AmpMe zmieni smartfony i głośniki Bluetooth w jeden zestaw audio

AmpMe zmieni smartfony i głośniki Bluetooth w jeden zestaw audio

17.12.2016 17:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nagle wpadacie na pomysł zrobienia imprezy, ale brakuje wam sprzętu grającego, jedyne co ma głośnik to wasze smartfony. Nie jest to sytuacja bez wyjścia, bowiem z pomocą przychodzi aplikacja AmpMe. Potrafi ona połączyć smartfony w jeden zestaw grający, a po wydaniu ostatniej aktualizacji, połączymy ze sobą także głośniki Bluetooth i to nawet modele różnych producentów.

Aplikacja została stworzona przez małą firmę AmpMe i od początku założeniem była synchronizacja odtwarzanej muzyki pomiędzy smartfonami. Jedna osoba jest hostem, a pozostałe podłączone smartfony odtwarzają tę samą piosenkę, jakby były głośnikami należącymi do jednego zestawu.

AmpMe - Be The Speakers

Dzięki AmpMe połączymy urządzenia znajdujące się w jednym pomieszczeniu. Nie jesteśmy ograniczeni, możemy zsynchronizować dowolną liczbę smartfonów, oczywiście na każdym należy zainstalować aplikację AmpMe. Muzykę możemy odtwarzać z własnej biblioteki, a także z YouTube i SoundCloud. Liczymy, że w przyszłości otrzymamy integrację z innymi popularnymi usługami muzycznymi.

Wraz z najnowszą aktualizacją, oprócz głośników wbudowanych w smartfony, będziemy mogli wykorzystać głośniki Bluetooth. Mając kilka głośników będzie można stworzyć zadowalającej jakości zestaw audio. Oczywiście zestaw, który najpewniej będzie tylko namiastką dobrego sprzętu grającego, ale na imprezie powinien sprawdzić się bardzo dobrze.

AmpMe w wersji na Androida znajdziecie w naszej bazie oprogramowania. Udanej imprezy!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)