Android Auto działa z nawigacją Sygic. Wystarczy pobrać wersję beta

Android Auto działa z nawigacją Sygic. Wystarczy pobrać wersję beta

Sygic na ekranie głównym Androida Auto, fot. Oskar Ziomek
Sygic na ekranie głównym Androida Auto, fot. Oskar Ziomek
Oskar Ziomek
13.12.2020 09:03

Android Auto działa już z nawigacją Sygic, co ucieszy każdego kierowcę, któremu nie odpowiadają Mapy Google lub Waze – dotychczas jedyne nawigacje GPS dopuszczone w Androidzie Auto. Sygic był jedną z pierwszych firm deklarujących, że stworzy własną wersję aplikacji współpracującą z ekranami w samochodach przez Androida Auto, gdy tylko Google na to pozwoli. Dziś można już testować wersję beta.

Sygic w Androidzie Auto może się podobać z wielu powodów, a przede wszystkim dlatego, że mapy dowolnego obszaru można pobrać na smartfon i być niezależnym od jakości połączenia z internetem. Do tego dochodzą siłą rzeczy inne algorytmy planowania tras, które części osób mogą bardziej odpowiadać. Najwięcej skorzystają jednak użytkownicy Sygic Premium, bo tylko w nim dostępna jest część opcji.

Sygic jest już dostępny w Androidzie Auto, fot. Oskar Ziomek.
Sygic jest już dostępny w Androidzie Auto, fot. Oskar Ziomek.

W Androidzie Auto na obecnym etapie mamy do czynienia z nawigacją Sygic w wersji beta. Oznacza to możliwą niestabilność działania i błędy, a te widać już na pierwszy rzut oka – na przykład w tylko częściowo przetłumaczonym interfejsie. Należy się spodziewać, że większość, jak nie wszystkie tego typu niedociągnięcia zostaną naprawione do momentu udostępnienia stabilnej wersji Sygic obsługującej Androida Auto.

Aby zacząć testy Sygic w Androidzie Auto, należy dołączyć do betatestów aplikacji Sygic z poziomu karty aplikacji w Sklepie Play. Kiedy użytkownik zostanie zapisany do programu (trwa to zazwyczaj tylko kilka sekund), konieczne jest zaktualizowanie Sygic, by pobrać testową wersję. Od tego momentu ikona Sygic pojawi się na ekranie startowym Androida Auto w samochodzie. Warto również przypomnieć, że niedługo w Androidzie Auto pojawi się także Yanosik.

Android Auto i Android Auto for phone screens (dla użytkowników Androida 10 i nowszych) można pobrać z naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)