Android TV w OnePlus TV będzie dostawać aktualizacje co najmniej przez 3 lata

Android TV w OnePlus TV będzie dostawać aktualizacje co najmniej przez 3 lata

Android TV w OnePlus TV będzie aktualizowany co najmniej przez 3 lata
Android TV w OnePlus TV będzie aktualizowany co najmniej przez 3 lata
Oskar Ziomek
30.08.2019 22:01

Telewizor OnePlus TV za pasem, a w sieci pojawiają się o nim kolejne informacje. Najnowsze dotyczą oprogramowania. Jak się okazuje, w urządzeniu będzie działać Android TV, a OnePlus już teraz deklaruje, że zadba o aktualizacje przez kilka lat.

O szczegółach związanych z oprogramowaniem poinformowano za pośrednictwem oficjalnego forum. Prezes OnePlusa tłumaczy, że decyzja o wykorzystaniu Androida TV nie była pochopna i ma nadzieję, że użytkownicy będą z niej zadowoleni.

OnePlus deklaruje, że system będzie aktualizowany co mniej przez trzy lata, licząc najpewniej od momentu pojawienia się na rynku danego telewizora OnePlus TV. Patrząc przez pryzmat Androida w smartfonach i różnych deklaracji producentów w tym zakresie (także samego OnePlusa), takie zapewnienie należy oczywiście docenić.

O ile jednak w smartfonach dwa lub trzy lata spokoju o aktualizacje to w wielu przypadkach "dożywotnia" gwarancja dla danego smartfona (urządzenia zmienia się stosunkowo często), tak w przypadku telewizora można by oczekiwać czegoś więcej.

OnePlus TV już we wrześniu

Premiery OnePlus TV spodziewamy się już w przyszłym miesiącu. Pierwszy telewizor będzie miał 55 cali i ekran QLED, co wskazuje na wykorzystanie technologii Samsunga.

Docelowo na rynku pojawią się prawdopodobnie także modele o innych przekątnych. Nieoficjalnie mówi się o docelowej ofercie składającej się z modeli od 43 do 75 cali.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)