antimicro antimicro 2.23

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

antimicro to narzędzie umożliwiające skorzystanie z gamepada w grach, które domyślnie oferują jedynie wsparcie klawiatury i myszy.

Opisywana aplikacja pozwala na przypisanie klawiszy oraz przycisków myszy do wybranego kontrolera (np. Xbox One), z którego zrobimy użytek w starszych produkcjach, a także rozmaitych programach. Za sprawą antimicro będziemy mogli bowiem kontrolować każde narzędzie zainstalowane na komputerze przy użyciu gamepada.

antimicro oferuje funkcję zapisywania ustawień do pliku, co sprawia, że możemy wczytywać liczne konfiguracje w razie potrzeby. Na tym jednak nie koniec, bo z poziomu głównego okna łatwo i szybko przełączymy się między utworzonymi profilami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

łatwość obsługi i konfiguracji, nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania
interfejs mógłby być ładniejszy, brak bazy gotowych profili pod gry
ocena użytkownika
10.06.2019 19:41 • Recenzja do wersji 2.23

Świetny programik, którego na tle konkurencji wyróżnia prostota, przez co robi to co od niego się wymaga. Gdy gra nie obsługuje pada to wybór jest oczywisty. Dobrze sprawdza się np. w grach na bazie pokemon essentials ponieważ 90% tych gier nie obsługuje w standardzie pada (tj. w grze jest opcja ale urządzenie niezależnie od ustawień nie jest wykrywane).