Aplikacja mBank Junior coraz bliżej: wdrożono już moduł aktywacyjny

Strona głównaAplikacja mBank Junior coraz bliżej: wdrożono już moduł aktywacyjny
02.03.2021 12:28
mBank prawdopodobnie lada moment udostępni aplikację Junior, fot. Getty Images
mBank prawdopodobnie lada moment udostępni aplikację Junior, fot. Getty Images

mBank Junior, czyli aplikacja do zarządzania kontem bankowym stworzona dla najmłodszych, prawdopodobnie już niedługo pojawi się w sklepach z aplikacjami na Androida i iOS-a. Chodzi o program zapowiedziany jeszcze w październiku ubiegłego roku, który powstaje specjalnie z myślą o najmłodszych klientach banku korzystających z konta o tej samej nazwie: Junior.

bEJWtSDF

Jak poinformował serwis cashless.pl powołując się na spostrzeżenia swojego czytelnika, w najnowszej wersji aplikacji mBanku "dla dorosłych" pojawił się już moduł aktywacyjny dla aplikacji Junior. W praktyce może to więc oznaczać, że debiut aplikacji do bankowości dla najmłodszych jest za pasem – program ma być dostępny zarówno na Androida, jak i iPhone'y.

eKonto Junior w mBanku kierowane jest do dzieci poniżej 13 roku życia. Dzięki aplikacji mają mieć na początku możliwość sprawdzania stanu konta i historii operacji. Do jej aktywacji będzie jednak potrzebny rodzic ze swoim kontem i aplikacją mBanku w smartfonie. Z czasem aplikacja Junior ma jednak zyskiwać dodatkowe funkcje.

Na tę chwilę mBank nie podał konkretnych informacji odnośnie terminu udostępnienia aplikacji Junior. Wiele wskazuje jednak na to, że może to być kwestia kilku najbliższych dni. W październiku podawano, że aplikacja pojawi się na rynku "w późniejszym terminie".

bEJWtSDH

mBank na Androida oraz iOS-a jest dostępny w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEJWtSED