Apple Music w Polsce z niższymi cenami

Strona głównaApple Music w Polsce z niższymi cenami
19.06.2015 08:59
Apple Music w Polsce z niższymi cenami
Paweł Piskurewicz
Paweł Piskurewicz
bDYadPAm

Już pod koniec miesiąca ma wystartować nowa usługa muzyczna od Apple'a. Z każdym dniem wiemy o niej coraz więcej, jednak tajemnicą wciąż pozostawała cena za poszczególne pakiety w naszym kraju. Na szczęście plotki mówiące o 9,99 i 14,99 euro nie potwierdziły się.

bDYadPzF

Jak możemy przeczytać w informacjach od użytkowników wersji beta iOS 9.0 za pakiet podstawowy zapłacimy 4,99 euro, a w przypadku rodzinnego 7,99 euro. W zależności od obecnego kursu euro daje to ceny zbliżone, a czasem nawet niższe niż oferuje to konkurencja na naszym rynku. Za pakiet rodzinny dla sześciu osób zapłacilibyśmy obecnie około 33 zł. To mniej niż za podobne rozwiązanie w Spotify. Nie znajdziemy tu jednak planu darmowego z reklamami.

— Krzysztof Gudowski (@KrzysztofGud) June 18, 2015Apple Music to nie tylko muzyka. Usługa ma nam zapewnić dostęp do teledysków, a także rozbudowanych informacji o artystach wraz z możliwością ich śledzenia. Muzykę do naszych preferencji mają dopasowywać eksperci, a nie algorytm. Więcej o Apple Music możecie przeczytać w naszej relacji z WWDC.Na start użytkownicy otrzymają trzy miesiące darmowego okresu próbnego, po którym zdecydują czy dalej chcą korzystać z usługi. Niestety baza utworów dostępnych strumieniowo nie będzie identyczna z tą w sklepie iTunes. Nie wszystkim artystom przypadł do gustutakże wspominany, darmowy okres próbny podczas którego nie otrzymają od Apple wynagrodzenia za słuchanie ich muzyki. Start usługi zaplanowano na 30 czerwca.

Udostępnij:
bDYadPAD