Apple Music w Polsce z niższymi cenami

Apple Music w Polsce z niższymi cenami
Paweł Piskurewicz

19.06.2015 08:59, aktual.: 22.06.2015 08:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już pod koniec miesiąca ma wystartować nowa usługa muzyczna od Apple'a. Z każdym dniem wiemy o niej coraz więcej, jednak tajemnicą wciąż pozostawała cena za poszczególne pakiety w naszym kraju. Na szczęście plotki mówiące o 9,99 i 14,99 euro nie potwierdziły się.

Jak możemy przeczytać w informacjach od użytkowników wersji beta iOS 9.0 za pakiet podstawowy zapłacimy 4,99 euro, a w przypadku rodzinnego 7,99 euro. W zależności od obecnego kursu euro daje to ceny zbliżone, a czasem nawet niższe niż oferuje to konkurencja na naszym rynku. Za pakiet rodzinny dla sześciu osób zapłacilibyśmy obecnie około 33 zł. To mniej niż za podobne rozwiązanie w Spotify. Nie znajdziemy tu jednak planu darmowego z reklamami.

— Krzysztof Gudowski (@KrzysztofGud) June 18, 2015Apple Music to nie tylko muzyka. Usługa ma nam zapewnić dostęp do teledysków, a także rozbudowanych informacji o artystach wraz z możliwością ich śledzenia. Muzykę do naszych preferencji mają dopasowywać eksperci, a nie algorytm. Więcej o Apple Music możecie przeczytać w naszej relacji z WWDC.Na start użytkownicy otrzymają trzy miesiące darmowego okresu próbnego, po którym zdecydują czy dalej chcą korzystać z usługi. Niestety baza utworów dostępnych strumieniowo nie będzie identyczna z tą w sklepie iTunes. Nie wszystkim artystom przypadł do gustutakże wspominany, darmowy okres próbny podczas którego nie otrzymają od Apple wynagrodzenia za słuchanie ich muzyki. Start usługi zaplanowano na 30 czerwca.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)