MacOSFirmaProgramy branżoweArchiScale
ArchiScale ikona

ArchiScale1.6

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ArchiScale to prosty i bardzo przydatny program dla wszystkich, którzy mają do czynienia z rysunkiem technicznym, mapami itp. Ta niewielka aplikacja ułatwia i przyspiesza niezbędne przy wykonywaniu rysunków obliczenia, w których zawsze łatwo o pomyłkę.

ArchiScale pracuje w czterech trybach, pozwalających na: przeliczanie skali z rysunku na wymiary rzeczywiste; obliczanie najodpowiedniejszej skali dla rysunku, aby zmieścić go na określonym formacie papieru; przeliczanie wymiarów między dwiema różnymi skalami; tworzenie skali liniowej, którą następnie można importować do programu graficznego.

Program obsługuje metryczne i anglosaskie jednostki miary. Posiada niestety tylko angielską wersję językową, ale jego obsługa jest bardzo intuicyjna.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań57
Data aktualizacji18 sie 2015
Rozmiar pliku0.45 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
ArchiScale ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)