Army Rage na weekend

Army Rage na weekend

Rafał Szramowiat
17.05.2013 22:33, aktualizacja: 26.09.2013 17:30

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Army Rage - darmową sieciową strzelankę osadzoną w klimatach II Wojny Światowej. Gra od niedawna dostępna jest w języku polskim, a wraz z ostatnią aktualizacją wzbogacono ją o mapę z wydarzeniami zbrojnymi z Warszawy z sierpnia 1944 roku, a także, jeśli chodzi o uzbrojenie, w polski pistolet maszynowy MORS.

Do dyspozycji graczy oddano spory i wiernie odwzorowany oręż wojenny odpowiadający ówczesnym realiom. Żołnierz posiada możliwość kierowania pojazdami bojowymi zapewniając sobie nie tylko bezpieczny transport, ale przede wszystkim zwiększając własne zdolności bojowe. W razie potrzeby może zawezwać wsparcie powietrzne celem zbombardowania wybranych miejsc.

Army Rage - Battle of Brest Fortress

W Army Rage występują dwie główne strony konfliktu – państwa Osi kontra Alianci. Biorący udział w zabawie (do 24 graczy) podzieleni zostają zasadniczo na 6 zespołów po 4 osoby. Każda osoba może wybrać swoją klasę. Strzelec korzysta z mocarnych karabinów i celnie rzuca granatami, Zwiadowca wymiata ze snajperką chroniąc swój zespół z ukrycia, żołnierz wsparcia wykorzystuje w walce miotacze ognia oraz rakietnice, a także jest zdolny dostarczać medykamenty i amunicję. Saper zaś jest od niszczenia ciężkiego sprzętu, ale sam również może budować stacjonarne działa oraz osłony.

W grze dostępne są następujące tryby gry: Team Deathmatch czyli wybijanie się w drużynach, Blitz - niszczenie lub obrona wyznaczonych punktów na mapach oraz King of the Hill, gdzie walczymy o kontrolę nad flagą, którą należy odbić i za wszelką cenę później utrzymać. W walce zdobywamy doświadczenie oraz specjalne monety, które potem pożytkujemy w sklepie na różnorakie przedmioty dozbrajając i unowocześniając swój arsenał. Bliska współpraca z kompanami ładuje nam punkty zespołowe, dzięki czemu możemy sami ustalać miejsce odrodzenia po zgonie. Trzeba jednak uważać, by wróg nie znalazł i nie zniszczył go zbyt szybko.

Army Rage cechuje się wysoką dynamiką akcji i energiczną rozgrywką. Oprócz ciągłej strzelaniny i nieustannego dążenia do zniewolenia wrogich jednostek, zetkniemy się w niej również z elementami taktyki i strategii. Dzięki bardzo dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności tytuł z pewnością dostarczy wiele godzin dobrej zabawy.

Grę Army Rage można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (22)