Artpip: automatyczne zmienianie tapet dla osób ceniących malarstwo

Artpip: automatyczne zmienianie tapet dla osób ceniących malarstwo

06.02.2017 18:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niektórzy na Pulpicie umieszczają wszystkie pliki, foldery i skróty, nie przywiązując wagi do estetyki. Inni natomiast czynią z Pulpitu swoją wizytówkę, zawsze zadbaną i z odpowiednio dobraną grafiką. Dla tych należących do tej drugiej grupy, a ponadto ceniących sztukę, proponujemy program, który na ich komputer z Windowsem lub macOS-em przyniesie piękne tapety.

Jeśli komuś nie wystarczają tapety dostarczane przed program Bing Wallpaper, to możliwe, że idealne tła otrzyma korzystając z programu Artpip. Biblioteka zdjęć zawiera działa takich artystów jak chociażby: Monet, Renoir, Whistler, Van Gogh, Gruner, Pissarro, Cezanne i wielu innych. Nie wiemy jak dużo dostępnych jest tapet, ale raczej nikt na ilość nie będzie narzekał.

Po zainstalowaniu Artpip pozostaje nam tylko uruchomić program i już możemy zapomnieć o ręcznym ustawieniu tapety. Program sam zadba o dostarczanie nowych tapet i ich automatyczną zmianę. Jeśli domyślne ustawienia nie przypadną nam do gustu, to możemy dostosować aplikację do własnych wymagań. Możemy zdecydować o typie obrazów (olejne, akwarela czy szkic), a także ustawić częstotliwość aktualizacji ustawionego tła – od 5 minut do 24 godzin czy nawet lata z jakich działa mają pochodzić.

Obraz

Wybrane obrazy możemy zaznaczyć jako ulubione, co pozwoli na późniejszy szybki do nich dostęp. Co ciekawe, mimo iż program jest darmowy, pojawiły się w nim reklamy. Nie są to dowolne reklamy pobrane z sieci i nie mające nic wspólnego z programem. Możecie się spotkać z reklamą informującą o możliwości zamówienia danego dzieła jako wydruku wysokiej jakości lub nawet jako reprodukcji na płótnie. Nie jest to jednak typowa reklama, przeszkadzająca w działaniu programu i wyraźnie informująca o swojej obecności. W pewnym sensie można ją zaliczyć do dodatkowej funkcji programu.

Artpip znajdziecie w naszej bazie oprogramowania na Windowsa. Mamy nadzieję, że dostarczone tapety przypadną wam do gustu.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)