Ashampoo Burning Studio 10 Beta

Ashampoo Burning Studio 10 Beta

14.05.2010 13:11, aktualizacja: 14.05.2010 18:09

Ukazała się pierwsza wersja beta zdobywającego coraz większą popularność programu do nagrywania płyt Ashampoo Burning Studio 10. W tej odsłonie poza nowymi funkcjami twórcy skupili się także na usprawnieniu istniejących, by były one jeszcze bardziej użyteczne i proste w obsłudze.

Wśród długiej listy zmian w tym wydaniu te najistotniejsze dotyczą narzędzi do pracy z multimediami - głównie plikami wideo i w mniejszej części audio. Kompletnej przebudowie poddany został edytor wideo, wykorzystywany podczas przygotowywania materiałów do wypalania na płytach DVD\Blu-ray, a także cały szereg narzędzi do authoringu itp. Nowa odsłona Ashampoo Burning Studio pozwala tworzyć filmy w wysokich rozdzielczościach HD (720p, 1080p) i w przeciwieństwie do starszych wersji oferuje znacznie większe możliwości jeśli chodzi o tworzenie interaktywnych menu, wykorzystujących wbudowane lub stworzone przez użytkownika motywy. Co istotne usprawniono także mechanizm kompresji wideo - filmiki poddane obróbce są teraz znacznie lepszej jakości. Swój debiut w wersji 10 ma także nowy wbudowany odtwarzacz audio oraz narzędzie pozwalające na podgląd zawartości kompilacji wideo wraz z interaktywnym menu itp. jeszcze przed nagraniem na płytę. Zgodnie z zapowiedzią autorów nowe Ashampoo Burning Studio ma uruchamiać się i działać znacznie szybciej od poprzedników.

Ashampoo Burning Studio dostępne jest do pobrania w wersji stabilnej i rozwojowej w naszym dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Nagrywanie płyt CD/DVD/BD.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)