Ashampoo Burning Studio 2010 za darmo dla naszych czytelników

Ashampoo Burning Studio 2010 za darmo dla naszych czytelników04.12.2009 14:30
Kuba Pawlak

Firma Ashampoo wydałabezpłatną wersję komercyjnego programu Ashampoo Burning Studio 2010 specjalnie dla czytelników naszegovortalu.

Ashampoo Burning Studio 2010 to niewielka aplikacja przeznaczona do nagrywania wielu rodzajów płyt CD/DVD/Blu-ray. Program posiada takie funkcje jak nagrywanie, tworzenie i edycja obrazów ISO, BIN i ASHDISK, kasowanie nośników wielokrotnego zapisu (CD-RW, DVD-RW), kopiowanie rożnych rodzajów płyt, tworzenie filmów (VideoCD, Video DVD, Video VCD/SVCD), płyt muzycznych (Audio CD, MP3, WMV). Ashampoo Burning Studio 2010 oferuje dodatkowo opcję tworzenia i przywracania kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na dysku twardym z możliwością ich szyfrowania i kompresowania. Obsługa programu jest bardzo prosta i ogranicza się w większości do wskazania danych (pliki, foldery), które mają zostać nagrane na napęd przenośny. Program oferuje dodatkowo funkcję rippowania płyt muzycznych do formatu MP3.

Ponadto Ashampoo przygotowało specjalną zniżkę w wysokości 75% na uaktualnienie do nowszej wersji 9.20. Normalna cena uaktualnienia to około 110 złotych, natomiast dla czytelników vortalu dobreprogramy obowiązuje promocyjna stawka: niecałe 27 złotych.Przypominamy, że cały czas udostępniamy także bezterminowe i wpełni bezpłatne wersje: multimedialnych programów do nauki językaangielskiego Angielski At Once! i Angielski w pigułce, mapy NAVIGO - Cyfrowy Atlas Polski, programu do wystawiania faktur iobsługi magazynu +FM, narzędzia do przechwytywania obrazu Ashampoo Magical Snap 2, programu do przygotowywania wizytóweki etykiet DesignPro, programu do czyszczenia dysku i rejestru systemowegoMagical Optimizer, aplikacji Music Studio do katalogowania i konwersji muzyki, programu Photo Commander do katalogowania i obróbki zdjęć, narzędzia dotuningowania ustawień systemu i aplikacji PowerUp, pakietu do optymalizacji systemu Windows WinOptimizer oraz narzędzia do audytu oprogramowania PCinfo MagicEYE. Wszystkie programy zostały udostępnione przezproducentów specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (68)