Ashampoo UnInstaller 2010 za darmo dla czytelników

Ashampoo UnInstaller 2010 za darmo dla czytelników

26.10.2010 15:43

Zgodnie z zapowiedziami udostępniamy za darmo kolejny produkt firmy Ashampoo przygotowany specjalnie dla czytelników naszego vortalu. Były już programy do nagrywania płyt, aranżacji wnętrz, zarządzania zdjęciami i optymalizacji systemu. Dzisiaj oddajemy w wasze ręce narzędzie do zarządzania zainstalowanym na komputerze oprogramowaniem.

Ashampoo UnInstaller 2010 swoją dużą skuteczność w odinstalowywaniu programów zawdzięcza modułowi odpowiedzialnemu za monitorowanie procesu instalacji wszystkich aplikacji w systemie. To właśnie ta niewielka aplikacja uruchomiona w tle pozwala prześledzić wszystkie zmiany wprowadzone przez instalator programu w celu jego późniejszego, pełnego odinstalowania.

Sam program nie został ograniczony tylko i wyłącznie do wykonywania wyżej wymienionej czynności. Programiści ponadto zaimplementowali w Ashampoo UnInstaller funkcję wyszukiwania i kasowania duplikatów plików, danych tymczasowych, błędnych skrótów do aplikacji, pustych folderów i dodali narzędzie przeznaczone do zarządzania wtyczkami IE oraz usługami Windows. Dodatkowo oferuje on również funkcję tworzenia i przywracania danych z kopii bezpieczeństwa.

Bezpłatną wersję programu Ashampoo UnInstaller 2010 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia systemowe.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)