Ashampoo wydaje 12. wersję swojego oprogramowania do zarządzania zdjęciami (aktualizacja)

Ashampoo wydaje 12. wersję swojego oprogramowania do zarządzania zdjęciami (aktualizacja)

Ashampoo wydaje 12. wersję swojego oprogramowania do zarządzania zdjęciami (aktualizacja)
14.07.2014 15:41, aktualizacja: 17.07.2014 21:52

Trwający właśnie okres wakacyjny i piękna pogoda za oknami sprzyjają wszelakiego rodzaju wyjazdom urlopowym, a co za tym idzie także fotografowaniu. Duże ilości zdjęć, które zalewają dyski twarde naszych komputerów w tym czasie warto odpowiednio uporządkować oraz w razie potrzeby poddać prostej obróbce. Doskonale sprawdzającym się w takich zastosowaniach narzędziem jest Ashampoo Photo Commander, które to właśnie dzisiaj udostępnione zostało przez producenta w nowej wersji.

350110173270075329

Najnowsza 12. odsłona programu wprowadza szereg nowości, w których znajdziemy kilka funkcji oraz poprawki i ulepszenia, mające na celu poprawę komfortu pracy z fotografiami. Aktualnie Ashampoo Photo Commander bardzo dobrze radzi sobie z obsługą dużych zbiorów zdjęć (zawierających nawet tysiące plików), a takie operacje jak sortowanie przebiega znacznie szybciej i zużywa mniejsze partie zasobów systemowych. Narzędzie lepiej integruje się z systemem Windows 8, dysponuje opcjami wygodnego udostępniania zdjęć poprzez wiadomości e-mail (bez udziału zewnętrznego klienta pocztowego) lub w usługach Dropbox, Google Drive, OneDrive itp.

Znaczące usprawnienia wprowadzone zostały w module obróbki zdjęć, które dają obecnie większe możliwości manipulowania podstawowymi atrybutami fotografii i są przy tym bardziej intuicyjne w obsłudze. Optymalizacji poddano również mechanizm wsparcia dla sprzętowej akceleracji 3D, ulepszono funkcje Quick-fix do szybkiego ulepszania zdjęć, wprowadzono opcje zarządzania tapetami systemu, od podstaw przeprojektowano narzędzie do kreowania pokazów slajdów i usprawniono obsługę plików w formatach PDF, PSD oraz WebP. Nowością jest komenda 'Cofnij wszystkie akcje', pozwalająca jednym kliknięciem myszki wycofać wszystkie wprowadzone zmiany, a także style wydruku, umożliwiające przygotowywanie zdjęć paszportowych.

Konkurs!

Mamy dla Was do rozlosowania 15 kluczy licencyjnych aktywujących pełną wersję programu Ashampoo Photo Commander 12. Co należy zrobić by wziąć udział w losowaniu? Wystarczy posiadać konto w portalu dobreprogramy i skomentować poniżej materiał z dopiskiem w treści komentarza „Organizacja zdjęć? Jedynie z Ashampoo Photo Commander 12!” do końca jutrzejszego dnia. Losowanie odbędzie się 16 lipca, a wyłonione osoby znajdą klucze w swoich profilach.

Aktualizacja, 16.07.2014 17:50

Wśród szczęśliwców, którzy otrzymają od nas klucze licencyjne na program Ashampoo Photo Commander 12 znaleźli się: lyncz, smerf45, markyfromars, zbyl, pysiu, Kleryk_LDZ, mordesku, kokupl, Tobi74, silvax, aed112, Mangas, Leszek99, man333 oraz reprobbus_68. Gratulujemy! Licencje pojawią się w Waszych profilach dzisiaj wieczorem lub najpóźniej jutro.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (189)