Ashampoo wydaje 12. wersję swojego oprogramowania do zarządzania zdjęciami (aktualizacja)

Ashampoo wydaje 12. wersję swojego oprogramowania do zarządzania zdjęciami (aktualizacja)
14.07.2014 15:41
Ashampoo wydaje 12. wersję swojego oprogramowania do zarządzania zdjęciami (aktualizacja)

Trwający właśnie okres wakacyjny i piękna pogoda za oknami sprzyjają wszelakiego rodzaju wyjazdom urlopowym, a co za tym idzie także fotografowaniu. Duże ilości zdjęć, które zalewają dyski twarde naszych komputerów w tym czasie warto odpowiednio uporządkować oraz w razie potrzeby poddać prostej obróbce. Doskonale sprawdzającym się w takich zastosowaniach narzędziem jest Ashampoo Photo Commander, które to właśnie dzisiaj udostępnione zostało przez producenta w nowej wersji.

350110173270075329

Najnowsza 12. odsłona programu wprowadza szereg nowości, w których znajdziemy kilka funkcji oraz poprawki i ulepszenia, mające na celu poprawę komfortu pracy z fotografiami. Aktualnie Ashampoo Photo Commander bardzo dobrze radzi sobie z obsługą dużych zbiorów zdjęć (zawierających nawet tysiące plików), a takie operacje jak sortowanie przebiega znacznie szybciej i zużywa mniejsze partie zasobów systemowych. Narzędzie lepiej integruje się z systemem Windows 8, dysponuje opcjami wygodnego udostępniania zdjęć poprzez wiadomości e-mail (bez udziału zewnętrznego klienta pocztowego) lub w usługach Dropbox, Google Drive, OneDrive itp.

Znaczące usprawnienia wprowadzone zostały w module obróbki zdjęć, które dają obecnie większe możliwości manipulowania podstawowymi atrybutami fotografii i są przy tym bardziej intuicyjne w obsłudze. Optymalizacji poddano również mechanizm wsparcia dla sprzętowej akceleracji 3D, ulepszono funkcje Quick-fix do szybkiego ulepszania zdjęć, wprowadzono opcje zarządzania tapetami systemu, od podstaw przeprojektowano narzędzie do kreowania pokazów slajdów i usprawniono obsługę plików w formatach PDF, PSD oraz WebP. Nowością jest komenda 'Cofnij wszystkie akcje', pozwalająca jednym kliknięciem myszki wycofać wszystkie wprowadzone zmiany, a także style wydruku, umożliwiające przygotowywanie zdjęć paszportowych.

Konkurs!

Mamy dla Was do rozlosowania 15 kluczy licencyjnych aktywujących pełną wersję programu Ashampoo Photo Commander 12. Co należy zrobić by wziąć udział w losowaniu? Wystarczy posiadać konto w portalu dobreprogramy i skomentować poniżej materiał z dopiskiem w treści komentarza „Organizacja zdjęć? Jedynie z Ashampoo Photo Commander 12!” do końca jutrzejszego dnia. Losowanie odbędzie się 16 lipca, a wyłonione osoby znajdą klucze w swoich profilach.

Aktualizacja, 16.07.2014 17:50

Wśród szczęśliwców, którzy otrzymają od nas klucze licencyjne na program Ashampoo Photo Commander 12 znaleźli się: lyncz, smerf45, markyfromars, zbyl, pysiu, Kleryk_LDZ, mordesku, kokupl, Tobi74, silvax, aed112, Mangas, Leszek99, man333 oraz reprobbus_68. Gratulujemy! Licencje pojawią się w Waszych profilach dzisiaj wieczorem lub najpóźniej jutro.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (189)