Astro: AI meets Email ikona

Astro: AI meets Email2.0.0

MacOSInternet i komunikacjaKlienty poczty e-mailAstro: AI meets Email
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Astro jest klientem poczty elektronicznej, który automatycznie porządkuje przychodzące wiadomości. Astro daję także możliwość integracji z popularnym Slackiem oraz Alexą od Amazonu. Do dyspozycji dostajemy także wbudowanego bota, z którym możemy porozmawiać, wpisując proste komendy.

Aplikacja powstała z myślą, żeby uprościć korzystanie z naszej skrzynki odbiorczej. Wiadomości dzielone są na tylko na dwie kategorie: priorytety oraz inne. Jeżeli jednak algorytm z jakichś powodów nie będzie w stanie rozpoznać priorytetów, do dyspozycji dostajemy znaczniki. Po oznaczeniu wiadomości jako VIP, mamy pewność, że wszystkie wiadomości od tego adresata trafią tam, gdzie ich miejsce.

Astro daje nam mam możliwość integracji ze Slackiem. Jest to funkcja o tyle przydana, że przenosi wszystkie ważne wiadomości do jednego miejsca. Pracując na Slacku, dostajemy powiadomienia o ważnych wiadomościach z poczty. Jeżeli jednak mamy otwarte okienko w Astro, również zostaniemy poinformowani o próbach kontaktu na Slacku. Ponadto na wiadomości przychodzące na naszą skrzynkę odbiorczą, możemy odpisywać z poziomu Slacka.

W poznaniu wszystkich funkcji oraz zarządzaniu naszą pocztą bardzo przydatny okazuje się wbudowany bot, czyli Astrobot. Przykładowo może nas zapytać, które kontakty mają zostać usunięte z subskrypcji. Może też zasugerować, które kontakty mają zostać dodane do kategorii VIP.

Udostępnij
Astro: AI meets Email 2.0.0wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań107
Data aktualizacji26 cze 2017
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Astro: AI meets Email ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)