bEhhunvp
Auryo ikona

Auryo2.2.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Auryo to bezpłatny desktopowy klient SoundCloud, czyli platformy oferującej dostęp do utworów muzycznych i podcastów na zasadzie streamingu.

bEhhunvr

Instalując opisywane narzędzie nie będziemy musieli logować się do usługi SoundCloud za pośrednictwem przeglądarki internetowej, gdyż dostęp do wspomnianego serwisu zyskamy z poziomu głównego okna programu Auryo. Po uruchomieniu aplikacji możemy utworzyć nowe konto użytkownika SoundCloud lub zalogować się na istniejące. Auryo pozwala także na logowanie do konta Google lub przez Facebooka.

Auryo pozwala na odtwarzanie, wyszukiwanie, dodawanie i ocenianie utworów, śledzenie wybranych artystów i generowanie list odtwarzania w SoundCloud. Całość może pochwalić się naprawdę przyjemnym dla oka, czytelnym interfejsem, dzięki któremu wykonywanie wspomnianych czynności nie sprawi nikomu najmniejszych problemów.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Auryo 2.2.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentAuryo
Liczba pobrań646
Data aktualizacji15 lis 2018
Rozmiar pliku111.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Auryo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhhunvW
bEhhunwn