avast! 5 w Google Pack

avast! 5 w Google Pack

Wojciech Cybulski
18.01.2010 18:38, aktualizacja: 19.01.2010 02:19

Stworzony przez koncern Google pakiet oprogramowania wzbogacił się o darmowy program antywirusowy avast! firmy ALWIL Software.

Pakiet Google został stworzony z myślą o początkujących użytkownikach komputerów i ma na celu dostarczenie im kompletnego zestawu przydatnych aplikacji, wśród których znajdziemy m.in. Google Earth, Chrome, Adobe Reader, Picasa, Aplikacje Google oraz dodany niedawno program antywirusowy avast! 5 w wersji beta. Jak wyjaśnił na firmowym blogu Vincent Steckler, prezes ALWIL Software, wchodząca w skład Google Pack wersja programu avast! nie różni się niczym od tej dostępnej na stronie domowej projektu. Z dumą informujemy, że Google zdecydowało się włączyć avast! Free Antivirus 5 do własnego pakietu oprogramowania. Użytkownicy Google Pack otrzymali do dyspozycji 8 wersji językowych programu - francuską, niemiecką, włoską, czeską, hiszpańską, rosyjską, portugalską i polską - dodał CEO ALWIL Software.

Warto przypomnieć, że romans Google i avast! trwa już od przeszło dwóch miesięcy. Na początku grudnia osobom instalującym po raz pierwszy program antywirusowy ALWIL Software proponowano zainstalowanie przeglądarki Chrome. Widać wyraźnie, że obie firmy coraz mocniej zacieśniają wzajemną współpracę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)