Awaria Booksy. Będą trudności z umówieniem się na wizyty do fryzjerów

Awaria Booksy. Będą trudności z umówieniem się na wizyty do fryzjerów

Awaria Booksy
Awaria Booksy
Źródło zdjęć: © WP
21.04.2021 16:32

Booksy to najpopularniejsza platforma do umawiania wizyt, śledzenie kalendarza czy wystawianie opinii salonom kosmetycznym i ich pracownikom. I niestety ta popularność ponownie odbija się na serwerach, które nie wytrzymały zainteresowania Polaków usługami.

W poniedziałek 26 kwietnia br. ponownie zostaną otwarte salony kosmetyczne i fryzjerskie. Wraz z informacją o złagodzeniu zasad lockdownu, Polacy jak najszybciej chcieli zapisać się na strzyżenie, farbowanie czy wybrane usługi kosmetyczne. Niestety, po raz kolejny Booksy nie przygotowało się na tak duże zainteresowanie ze strony użytkowników.

Serwery platformy nie wytrzymały i teraz logując się na stronę lub w aplikacji, otrzymamy komunikat o trwających problemach technicznych: "Brak połączenia z serwerem Booksy. Spróbuj ponownie za kilka minut". Podobny problemy mają również użytkownicy platformy Moment, która niedawno połączyła się z Booksy.

Firma na pewno pracuje już nad rozwiązaniem problemu. Ostatnio udało się przywrócić działanie wszystkich usług po kilku godzinach, więc zalecamy cierpliwość. Warto wspomnieć, że nawet jeśli uda wam się zalogować, to kalendarze wybranych salonów fryzjerskich i kosmetycznych mogą nie być na bieżąco aktualizowane z powodu trwającej awarii.

Dlatego lepiej potwierdzić wizytę telefonicznie, jeśli macie taką możliwość lub wstrzymać się z zapisem na czas, kiedy wszystkie funkcje serwisu będą znów działać bez zarzutów. Przygotujcie się jednak na to, że prawdopodobnie kalendarze większości salonów mogą być już przepełnione, więc terminy wizyt będą prawdopodobnie dość odległe.

Aplikację Booksy na AndroidaiOS-a pobierzecie z naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)