Bad Ad Johnny dla Google Chrome zablokuje wszystko – koniec akceptowalnych reklam?

Bad Ad Johnny dla Google Chrome zablokuje wszystko – koniec akceptowalnych reklam?

Bad Ad Johnny dla Google Chrome zablokuje wszystko – koniec akceptowalnych reklam?
03.02.2017 14:19

Jeśli chodzi o blokowanie reklam w Internecie, to Polacy są prawdziwymi liderami. Dodatki do przeglądarek, takie jak uBlock Origin czy Adblock Plus cieszą się ogromną popularnością. Jednak jeśli one nadal są niewystarczające, to warto zainteresować się rozszerzeniem Bad Ad Johnny, którego twórca ma bardziej surowe podejście do blokowania wszystkiego na stronach internetowych.

Bad Ad Johnny to kolejny bloker internetowych reklam do Google Chrome. Ponadto blokuje on moduły śledzące i malware. Rozszerzenie ma na celu zablokowanie absolutnie wszystkiego, co może przeszkadzać podczas przeglądania Internetu. Nie ma mowy o żadnych akceptowalnych reklamach. Twórca wspomina, że nie dogaduje się z wybranymi dostawcami reklam, by w zamian za pieniądze, dopuścić wybrane reklamy.

Po zainstalowaniu rozszerzenia, na pasku Google Chrome pojawia się ikonka Bad Ad Johnny. Po wejściu na stronę otrzymujemy informację, ile elementów zostało zablokowanych. Bardziej szczegółowe dane otrzymamy po kliknięciu na ikonę, wówczas informacje o zablokowanych elementach podzielone są na trzy kategorie – reklamy, malware i trackery.

Obraz

Dodatek możemy w każdej chwili wyłączyć dla wszystkich stron lub dla tych wybranych. Ponadto możemy ustalać własne filtry, a także wybrać jakie dodatkowe elementy na stronie mają być blokowane. Ta ostatnia opcja jest banalnie prosta w obsłudze, po wybraniu Targeted Elements, po prostu klikamy na dany obszar na stronie, który od tej pory będzie blokowany.

Jeśli jesteście zainteresowani dodatkiem do Google Chrome, który blokuje wszystko, to oczywiście znajdziecie go w naszej bazie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (64)