Bądź na bieżąco z oficjalną aplikacją Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018

Bądź na bieżąco z oficjalną aplikacją Zimowych Igrzysk Olimpijskich 201825.01.2018 16:48
Bądź na bieżąco z oficjalną aplikacją Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018

Dla zainteresowanych Zimowymi Igrzyskami Sportowymi przygotowana została już oficjalna aplikacja. Jako że partnerem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu jest Samsung, to właśnie ta firma odpowiada za przygotowanie przewodnika dla kibiców.

Na naszych smartfonach już może zagościć aplikacja PyeongChang 2018 Official App, będąca kompleksowym przewodnikiem po dyscyplinach sportowych i wiosce olimpijskiej w Korei Południowej. Aplikacja informacyjna Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu zawiera najnowsze wiadomości, informacje o dyscyplinach, plan rozgrywek rozpisany w kalendarzu, wyniki, a także informacje o obiektach sportowych, w których będą odbywać się zawody.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Na ekranie głównym pokazywane będą najświeższe wiadomości powiązane z Igrzyskami oraz warunki pogodowe w różnych obiektach. Aplikacja może wysyłać powiadomienia o najważniejszych wydarzeniach. W części informacyjnej znajdziemy też materiały filmowe, fotoreportaże z Igrzysk, a w oczekiwaniu na rozpoczęcie zawodów możemy śledzić drogę pochodni, która rozpali znicz. Rozkład turniejów można obejrzeć w widoku kalendarza, w którym oznaczone zostały także dni rozdania medali. O każdej z dyscyplin można dowiedzieć się więcej z niewielkiego leksykonu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W części dla kibiców jadących do Pjongczangu znajdziemy informacje o transporcie lokalnym, możliwościach noclegowych, biletach, a także podstawowy przewodnik po Korei dla osób, które chcą zobaczyć nie tylko Igrzyska.

Na koniec trzeba zwrócić uwagę na potencjalną wadę aplikacji w oczach polskich kibiców, jaką jest brak języka polskiego. W aplikacji można włączyć język angielski interfejsu, ale trzeba liczyć się z tym, że sporadycznie zobaczymy też materiały koreańskie.

PyeongChang 2018 Official App jest dostępna dla Androida i iOS-a.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)