Bądź na bieżąco z oficjalną aplikacją Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018

Strona głównaBądź na bieżąco z oficjalną aplikacją Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018
25.01.2018 16:48
Bądź na bieżąco z oficjalną aplikacją Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018

Dla zainteresowanych Zimowymi Igrzyskami Sportowymi przygotowana została już oficjalna aplikacja. Jako że partnerem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu jest Samsung, to właśnie ta firma odpowiada za przygotowanie przewodnika dla kibiców.

bEDxQCQB

Na naszych smartfonach już może zagościć aplikacja PyeongChang 2018 Official App, będąca kompleksowym przewodnikiem po dyscyplinach sportowych i wiosce olimpijskiej w Korei Południowej. Aplikacja informacyjna Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu zawiera najnowsze wiadomości, informacje o dyscyplinach, plan rozgrywek rozpisany w kalendarzu, wyniki, a także informacje o obiektach sportowych, w których będą odbywać się zawody.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Na ekranie głównym pokazywane będą najświeższe wiadomości powiązane z Igrzyskami oraz warunki pogodowe w różnych obiektach. Aplikacja może wysyłać powiadomienia o najważniejszych wydarzeniach. W części informacyjnej znajdziemy też materiały filmowe, fotoreportaże z Igrzysk, a w oczekiwaniu na rozpoczęcie zawodów możemy śledzić drogę pochodni, która rozpali znicz. Rozkład turniejów można obejrzeć w widoku kalendarza, w którym oznaczone zostały także dni rozdania medali. O każdej z dyscyplin można dowiedzieć się więcej z niewielkiego leksykonu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W części dla kibiców jadących do Pjongczangu znajdziemy informacje o transporcie lokalnym, możliwościach noclegowych, biletach, a także podstawowy przewodnik po Korei dla osób, które chcą zobaczyć nie tylko Igrzyska.

bEDxQCQD

Na koniec trzeba zwrócić uwagę na potencjalną wadę aplikacji w oczach polskich kibiców, jaką jest brak języka polskiego. W aplikacji można włączyć język angielski interfejsu, ale trzeba liczyć się z tym, że sporadycznie zobaczymy też materiały koreańskie.

PyeongChang 2018 Official App jest dostępna dla Androida i iOS-a.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEDxQCRz