Bank Pekao walczy z awarią. Problemy z logowaniem do bankowości i płatnością kartą

Bank Pekao walczy z awarią. Problemy z logowaniem do bankowości i płatnością kartą

Bank Pekao zmaga się z awarią (fot. Downdetector)
Bank Pekao zmaga się z awarią (fot. Downdetector)
24.01.2021 11:38

Bank Pekao zmaga się z awarią, w wyniku której klienci mają problem z logowaniem do bankowości internetowej. Z raportów w serwisie Downdetector wynika, że kłopoty występują w całej Polsce. Zgłoszenia dotyczące usterek napływają z wielu miast, m.in. z Warszawy, Wrocławia, Szczecina, Lublina, Krakowa i Gdańska.

W momencie tworzenia publikacji, lista zgłoszeń klientów Pekao sygnalizujących awarię przekroczyła już 400. Z komentarzy dowiadujemy się natomiast, że największym problemem jest logowanie się do bankowości internetowej. Inne osoby narzekają również na kłopoty z płatnościami. Nie mogą m.in. zapłacić kartą w sklepie czy wybrać pieniędzy z bankomatu.

Bank Pekao zmaga się z awarią (fot. Downdetector)
Bank Pekao zmaga się z awarią (fot. Downdetector)

Klienci banku zwracają również uwagę na problemy z wykonywaniem przelewów. - Nie przychodzi SMS z kodem do zatwierdzenia operacji. Ponowne wysyłanie i logowanie nie pomaga - komentuje jeden z internautów. - Odmowa przy płatności kartą, błąd przy logowaniu. Problemy z BLIK - wskazują inni.

Niestety, w tym momencie nie wiadomo, jak długo potrwa awaria. Bank Pekao skomentował zgłoszenia klientów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na oficjalnym koncie na Twitterze napisano, że trwają prace nad usunięciem problemu. Bank przeprasza za wszelkie utrudnienia

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (57)