Będzie Office dla Androida

Będzie Office dla Androida

07.11.2012 17:40

Wszystko wskazuje na to, że Office dla Androida będzie. Dla iPhone'a i iPada też będzie. Serwisowi The Verge udało się dotrzeć do informacji, że Office dla urządzeń mobilnych niefirmowanych przez Microsoft jest w przygotowaniu i powinien ukazać się naszym oczom w pierwszej połowie przyszłego roku, najprawdopodobniej w marcu dla iOS (potwierdził to czeski oddział Microsoftu) i w maju dla Androida.

Obraz

Office dla Androida i iOS w wersji podstawowej ma być darmową przeglądarką dokumentów. Podobnie jak istniejące już aplikacje OneNote i SkyDrive, będą wymagać konta w usługach Microsoftu, nawet w wersji darmowej. Możliwość edycji dokumentów zapisanych w Wordzie, PowerPoincie i Excelu można będzie dodać poprzez kupno subskrypcji Office 365.

Jeśli wierzyć informacjom podanym przez The Verge, użytkownicy iOS będą mogli wykupić subskrypcję z poziomu aplikacji, będzie można również kupić kod odblokowujący możliwości edycji. Oczywiście nie można spodziewać się tu fajerwerków — aplikacja na telefon pełnowymiarowego pakietu nie zastąpi.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (52)