BlazeDVD 6.0 Standard teraz za darmo

BlazeDVD 6.0 Standard teraz za darmo

22.06.2010 15:25

Ukazała się nowa wersja ciekawego odtwarzacza DVD - BlazeDVD 6.0. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że od tego wydania twórcy zdecydowali się udostępnić obok komercyjnej edycji Pro także całkowicie bezpłatną edycję Standard.

BlazeDVD 6 Standard to darmowy odtwarzacz płyt DVD, który pozwala oglądać filmy zapisane na nośnikach DVD, HD-DVD, VCD i SVCD, jak również plikach zakodowanych w wielu najpopularniejszych formatach. Program oferuje wsparcie dla materiałów w wysokich rozdzielczościach HD (1080i/1080p), standardów zapisu i odtwarzania nagrań audio w tym mono, stereo i 5.1 (w wersji Pro dodatkowo także 6.1, 7.1), pozwala odtwarzać napisy oraz posiada wbudowany mechanizm skórek. BlazeDVD 6 umożliwia także, co raczej nie spotykane w konkurencyjnym oprogramowaniu, tworzenie zrzutów ekranowych odtwarzanego filmu, oferuje funkcję zapisu wybranych fragmentów do formatów MPEG2 lub MP3 na lokalnym dysku twardym i łatwe zarządzanie energią. To ostatnie jest niezwykle przydatne w przypadku laptopów, ponieważ program pozwala ustalić minimalny poziom naładowania baterii, przy którym użytkownik będzie mógł odtworzyć film. Pomimo wielu dostępnych z poziomu programu wersji językowych nie znajdziemy polskiego interfejsu graficznego.

Najnowsza wersja BlazeDVD 6.0 Standard dostępna jest do pobrania z naszego działu PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze płyt DVD i Blu-ray.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)