Blizzard zapowiada Curse of Naxxramas, kampanię dla karcianki Hearthstone

Blizzard zapowiada Curse of Naxxramas, kampanię dla karcianki Hearthstone

11.04.2014 17:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W marcu darmowa karcianka Hearthstone: Heroes of Warcraft wyszła z bety, ale na tym naturalnie się rozwój produktu nie zakończył. Blizzard zaskoczył jednak swoich fanów zapowiedzią kampanii Curse of Naxxramas dla samotnych graczy, która nie tylko powinna zapewnić sporo frajdy tym unikającym starć po sieci, lecz zainteresować i całe grono miłośników bezpłatnego tytułu, bo do obrotu wprowadzone zostaną nowe karty.

Obraz

Na chwilę obecną zaprezentowano 5 z planowanych 30. Mają nie tylko wzbogacić możliwości taktyczne w starciu z żywym przeciwnikiem przez Internet, lecz przede wszystkim ułatwić główne zadanie, czyli pokonanie wszystkich bossów chowających się w nekropolii Naxxramas — w tym pająka Maexxna, zgrzybiałego (dosłownie) Loatheba, nieźle połatanego Patchwerka czy mrocznego Heigena Nieczystego. Naturalnie każdy z nich używa swojej talii i dysponuje unikalnymi zdolnościami. Łatwo z nimi nie będzie.

Obraz

Poznając wszystkie zakamarki przeklętego miasta, gracz uzyska m.in. legendarne karty, do tego rzecz jasna dojdzie też zupełnie odmieniona graficznie plansza, na której ścierać się przyjdzie karcianym armiom. Pojawią się również specjalnie zaprojektowane wyzwania, mające wystawić na próbę nasze umiejętności w prowadzeniu określonej klasy bohatera ku chwale. Pierwsza z pięciu części lochów niebawem zostanie bezpłatnie udostępniona wszystkim fanom Hearthstone. Pozostałe cztery przyjdzie odblokować z użyciem złota zdobywanego w grze lub za prawdziwe pieniądze.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)