Blogerzy na żywo z Pałacu Bursztynowego już dzisiaj o 18:00

Blogerzy na żywo z Pałacu Bursztynowego już dzisiaj o 18:00

Blogerzy na żywo z Pałacu Bursztynowego już dzisiaj o 18:00
Redakcja
08.02.2015 13:30, aktualizacja: 17.04.2015 18:24

Zapraszamy do oglądania specjalnego odcinka naszego programu na żywo, który nadawać będziemy prosto z Pałacu Bursztynowego koło Koszalina, gdzie trwa nasze coroczne spotkanie topowych blogerów: ColdZlot. Przed godziną 18:00 na tej stronie pojawi się czat oraz odtwarzacz z transmisją.

ColdZlot, który wystartował wczoraj popołudniu wchodzi właśnie w kulminacyjną fazę. Przypomnijmy, że jest to spotkanie, na które zapraszamy najlepszych z najlepszych: blogerów nagrodzonych w ubiegłym roku w naszym comiesięcznym konkursie blogowym, a także moderatorów forum i współpracowników portalu. Jest to więc świetna okazja żeby wprowadzić trochę "świeżej krwi" i świeżego spojrzenia do naszego programu na żywo :-)

W naszej dzisiejszej dyskusji weźmie udział trójka zaproszonych blogerów, każdy reprezentujący różne obszary zainteresowań i poglądów. Rozmawiać będziemy na różne tematy, niekoniecznie związane z bieżącymi wydarzeniami. Mamy nadzieję, że taka luźna wymiana poglądów spotka się z Waszym zainteresowaniem i że weźmiecie w niej czynny udział. Z przyczyn technicznych nie będziemy mogli przyjąć Waszych połączeń na Skype, ale zapraszamy do dyskusji na czacie. Podczas programu będziemy go uważnie śledzić i wyłapywać Wasze opinie, próbując konfrontować je z poglądami naszych gości.

Bądźcie zatem z nami podczas tego specjalnego odcinka, już dzisiaj o godzinie 18:00. Jak zwykle nie zapomnimy o naszych widzach. Dla wszystkich zalogowanych czytelników, których wypowiedzi na czacie zostaną przytoczone w programie przygotowaliśmy drobne portalowe upominki.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (617)