BLUK - Physics Adventure na weekend

BLUK - Physics Adventure na weekend29.04.2017 15:28
BLUK - Physics Adventure na weekend

Jak co tydzień, mamy dla Was kolejną propozycję gry na weekend, tym razem długi, majowy, więc z pewnością znajdzie się chwila, by oddać się elektronicznej rozrywce. Gra, jaką chcemy Wam przedstawić, to BLUK - Physics Adventure. To wizualnie minimalistyczna platformówka na Androida, z dopracowaną fizyką, w której celem jest odkrywanie kolejnych światów skaczącym po „krajobrazie” sześcianem. Wrażenie robi także grafika i tajemnicza oprawa muzyczna.

Zabawa polega na umiejętnym skakaniu sześcianem pomiędzy kolejnymi elementami trasy. Uwzględniając prawa fizyki, zadanie gracza polega na odpowiednim „wystrzeleniu” sześcianu z jednego elementu na drugi. Pod tym względem gra do złudzenia przypomina chociażby znane każdemu Angry Birds – również tutaj regulujemy zarówno siłę wyrzutu, jak i kąt.

BLUK - Gameplay Trailer

Do dyspozycji gracza pozostaje 6 światów różniących się pomiędzy sobą nie tylko podstawową kolorystyką i muzyką, ale również poziomem trudności: z czasem pojawi się presja czasu oraz inne elementy. Na życzenie użytkowników, w najnowszej edycji gra pozwala na zmianę kolorów sześcianu. Elementem obowiązkowym są również osiągnięcia – na zdobycie czeka ich ponad 40, ale wymaga to wcześniejszego zalogowania się do Gier Google Play.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Istnieje również opcja wykupienia wersji premium, dzięki której możliwe będzie kontynuowanie gry od checkpointów oraz przywracanie po porażce bez poświęcania zebranych klejnotów lub oglądania reklam, jednak bez tego gra wydaje się tylko ciekawszym wyzwaniem.

Gra BLUK - Physics Adventure dla systemu Android dostępna jest już oczywiście w naszej bazie oprogramowania. Miłej zabawy!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
ChargeRider na weekend
ChargeRider na weekend
Rafał Szramowiat
P.U.S.H. na weekend
P.U.S.H. na weekend
Rafał Szramowiat
Monokrome na weekend
Monokrome na weekend
Rafał Szramowiat
Aquarius na weekend
Aquarius na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (3)