r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gry Google Play

Strona główna Android Dom Zarządzanie usługami

Oficjalna aplikacja Googla do zarządzania naszymi grami oraz rywalizacji z innymi graczami. Zapewnia szybki dostęp do statystyk, osiągnięć oraz listy naszych tytułów.

Gry Play to odpowiedź Googla na podobne aplikacje w systemie Windows Phone oraz iOS. Łączą funkcje spłecznościowe z porządkowymi. Uruchamiając program, w jednym miejscu możemy przejrzeć wszystkie zainstalowane tytuły, nawet jeżeli nie wspierają one rozwiązań z Gry Play.

Aplikacja pozwala także na rywalizację w kwestii wyników z innymi graczami w oparciu o nasze kręgi w Google Plus. Niestety ten system ma wiele braków. Nie znajdziemy w nim choćby najprostszych mechanizmów porównania odblokowanych osiągnięć z naszymi znajomymi.

Spore problemy może sprawiać także nie do końca przemyślany interfejs. Autorzy mają nad czym pracować, już teraz jednak Gry Play to dobra propozycja dla graczy. Co ważne jest to usługa multiplatformowa i mogą ją wspierać tytuły także spoza Googla Play, w tym na inne systemy mobilne i komputerowe.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Crashing Season na weekend – pomóż dzikiej zwierzynie pokonać myśliwych

3
18.06.2016  •  Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Crashing Season – sympatyczną grę zręcznościową 3D, w której pokierujemy różnego rodzaju dziką zwierzyną wykonując przy tym określone zadania i realizując konkretny plan dla każdego układu. Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne z systemem Android, a także iOS. Naszym głównym zadaniem jest możliwie najdłuższe utrzymanie się przy życiu przy jednoczesnych zmaganiach z myśliwymi starającymi się oddać w naszą stronę celny strzał. Lawirując pomiędzy kulami oraz innymi przeszkodami staramy się skutecznie eliminować prześladowców. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Huera   1 #1 25.05.2015 09:22

Od 15 maja 2015 aplikacja przestała działać na samsungach galaxy s5. Jest to app preinstalowana i zakorzeniona w systemie w taki sposób, że jej awaria uniemożliwia korzystanie w grach z google+ sign-in. Odinstalowanie majowej aktualizacji nie pomaga, gdyż do swego uruchomienia wymaga najnowszej aktualizacji, która właśnie wywołała błędy. Google nie reaguje pomimo tego, że od 10 dni użytkownicy zgłaszają problem. Oczywiście nie da się jej usunąć z telefonu.... czyli pat.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.