Bonusowe 70% do doładowania dla klientów Plus na kartę

Bonusowe 70% do doładowania dla klientów Plus na kartę

13.10.2015 14:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Plus wystartował z kolejną, niestety bardzo krótką promocją w ramach której klienci tego operatora otrzymają bonus w postaci 70% do doładowania internetowego. Jeśli chcemy skorzystać z promocji, to musimy się pośpieszyć, bowiem trwa ona od dzisiaj do 14 października do godziny 23:59.

Promocja Jesienne doładowania skierowana jest dla użytkowników usług „na kartę” w sieci Plus. W czasie jej trwania abonenci Plusa do każdego zasilenia konta kwotą o wartości od 50 zł do 99 zł brutto otrzymają bonus w postaci 70% wartości dokonanego doładowania, który zostanie automatycznie aktywowany na ich koncie.

Obraz

Doładowanie należy wykonać za pośrednictwem jednej z następujących stron internetowych: doladujplushbezlimitu.pl, doladuj.plus.pl, facebook.com/plus, blue.pl, doladowania.pl, agadka24.pl, tutajdoladuj.pl, doladowania.payu.pl lub mpay.pl. Drugą opcją jest skorzystanie z zasilania z wykorzystaniem banku. Listę obsługiwanych banków znajdziecie w regulaminie. Kolejną możliwością jest skorzystanie z aplikacji mPotwór lub aplikacji mPay i dalowadowania.pl. Oczywiście, należy wiedzieć, że bonus nie przedłuża okresu ważności konta.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)