Brytyjskie wydawnictwo rozdaje e-booki o informatyce

Brytyjskie wydawnictwo rozdaje e-booki o informatyce19.02.2015 11:49

Brytyjskie wydawnictwo Packt, znane z książek poruszających tematy bliskie sercu naszych Czytelników, do 5 marca rozdaje e-booki całkowicie za darmo. Codziennie do zgarnięcia jest inna książka, która nie tylko pomoże zdobyć specjalistyczną wiedzę, ale także „szlifować” znajomość języka angielskiego.

Dziś można zdobyć książkę Davida Burnsa Selenium 2 Testing Tools: Beginner’s Guide. Dzięki tej lekturze można dowiedzieć się jak Selenium pomaga automatycznie testować aplikacje webowe i zdobyć podstawową wiedzę, która pozwoli zacząć pracę z narzędziami. Normalna cena podręcznika to prawie 26 euro. Aby go zdobyć, pozostało jeszcze 13 godzin.

350131489259874241

Akcja trwa od 16 lutego i niestety nie można już zdobyć za darmo książek oferowanych w poprzednich dniach. Wciąż jednak czeka na nas 14 książek-niespodzianek. Tytuły kolejnych pozycji objętych promocją będziemy poznawać codziennie o północy czasu brytyjskiego. Możemy spodziewać się, że nie będą to popularne bestsellery, które każdy już ma na półce, ale książki bardziej specjalistyczne i niszowe.

Aby zdobyć darmowe e-booki, należy zarejestrować się na stronie wydawnictwa i codziennie zaglądać na stronę promocji. Książki nie są zabezpieczone mechanizmami DRM, można je pobrać w formatach EPUB, MOBI i PDF. Warto dodać też, że nowym klientom księgarnia oferuje rabat wysokości 50% na kupno e-booka i tej samej wysokości na film instruktażowy.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)