WindowsGryAkcja i strzelankiCall of Duty 2

Call of Duty 2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gra Call of Duty 2 ugruntowała pozycję studia Infinity Ward, jako zespołu doskonale znającego się na bitewnych klimatach. Chociaż już na dzień premiery tytuł był lekko zacofany technologicznie, dotąd uznawany jest za jeden z najlepszych projektów, jeżeli o ukazanie realiów II Wojny Światowej chodzi. Przy zabawie z dziełem ma się uczucie brania udziału w wydarzeniach, z licznymi zastępami towarzyszy broni do pomocy.

To, co stało się charakterystyczne dla ekipy twórców to również podzielenie fabuły na kilka głosów. Nie kierujemy w grze losami jednego żołnierza, lecz czterech, w dodatku z różnych stron frontu. Wiele pracy włożono w szczegółowe odwzorowanie broni, a także pojazdów z przedstawianego okresu historycznego oraz słynnych miejsc. Inspiracje czerpano przecież z prawdziwych starć w różnych stronach świata. Przyłożono się.

Dla zwiększenia dynamiki rozgrywki, Call of Duty 2 pozwoliło sobie na kilka relatywnie świeżych swego czasu sztuczek. Nie ma apteczek. Energia bohatera odnawia się tu samoczynnie, wystarczy na chwilę zejść z linii strzału. Doszedł wskaźnik podrzuconych granatów, ułatwiający ucieczkę ze strefy rażenia. Kolejny cel w danym etapie jest zawsze jasno zaznaczony na minimapie w rogu. Strzelanie w grze daje dużą frajdę.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala rozegrać całą jedną misję, odbywającą się w Egipcie, oferując nawet kilkadziesiąt minut rozgrywki. Powinna narobić apetytu na więcej.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.04 oceny
Twoja ocena
ProducentInfinity Ward
Liczba pobrań42 033
Data aktualizacji29 lut 2016
Rozmiar pliku655.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)