Call of Duty 2

WindowsGryAkcja i strzelankiCall of Duty 2
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gra Call of Duty 2 ugruntowała pozycję studia Infinity Ward, jako zespołu doskonale znającego się na bitewnych klimatach. Chociaż już na dzień premiery tytuł był lekko zacofany technologicznie, dotąd uznawany jest za jeden z najlepszych projektów, jeżeli o ukazanie realiów II Wojny Światowej chodzi. Przy zabawie z dziełem ma się uczucie brania udziału w wydarzeniach, z licznymi zastępami towarzyszy broni do pomocy.

To, co stało się charakterystyczne dla ekipy twórców to również podzielenie fabuły na kilka głosów. Nie kierujemy w grze losami jednego żołnierza, lecz czterech, w dodatku z różnych stron frontu. Wiele pracy włożono w szczegółowe odwzorowanie broni, a także pojazdów z przedstawianego okresu historycznego oraz słynnych miejsc. Inspiracje czerpano przecież z prawdziwych starć w różnych stronach świata. Przyłożono się.

Dla zwiększenia dynamiki rozgrywki, Call of Duty 2 pozwoliło sobie na kilka relatywnie świeżych swego czasu sztuczek. Nie ma apteczek. Energia bohatera odnawia się tu samoczynnie, wystarczy na chwilę zejść z linii strzału. Doszedł wskaźnik podrzuconych granatów, ułatwiający ucieczkę ze strefy rażenia. Kolejny cel w danym etapie jest zawsze jasno zaznaczony na minimapie w rogu. Strzelanie w grze daje dużą frajdę.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala rozegrać całą jedną misję, odbywającą się w Egipcie, oferując nawet kilkadziesiąt minut rozgrywki. Powinna narobić apetytu na więcej.

Udostępnij
Call of Duty 2 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.04 oceny
Twoja ocena
ProducentInfinity Ward
Liczba pobrań39 038
Data aktualizacji29 lut 2016
Rozmiar pliku655.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)