WindowsGryAkcja i strzelankiCall of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 4: Modern Warfare

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kiedy graczom znudziły się już strzelanki w klimatach dawnych wojen, studio Infinity Ward na nowo udało się rozpalić naszą miłość do serii Call of Duty. Wszystko za sprawą fenomenalnej odsłony Modern Warfare znanej marki, przenoszącej konflikt zbrojny w czasy nam bliższe, czyli współczesne. To na niej Activision strasznie dużo zarobiło, co niestety przełożyło się potem na rozmienienie całej sagi na drobne.

Czymś odkrywczym jest już sama kampania. Poza zaliczeniem ogromnego skoku jakościowego w temacie grafiki oraz udźwiękowienia, wydarzenia ukazane są tutaj niejednokrotnie z punktu widzenia różnych osób dramatu. Pozwala to podejść do przedstawianej historii z różnych stron, wpływając na dużo mocniejszy odbiór dzieła. Choć przygoda prowadzi w większości przez z góry ustawione wydarzenia, gra wciąga.

Swojego czasu COD4: MW narobił ponadto nie lada zamieszania na scenie potyczek online na wielu graczy. Po dziś dzień pewne rozwiązania z tego projektu powielane są nie tylko w kolejnych odsłonach serii, lecz stanowią również inspirację dla tytułów bezpośredniej konkurencji. Każda walka po sieci oznacza pewien zastrzyk punktów doświadczenia, by móc rozwijać swego bohatera. Do dzisiaj miło jest do dzieła wracać.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala rozegrać sam początek kampanii, oferując do kilkudziesięciu minut rozgrywki. Powinna dobrze narobić apetytu na więcej.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
ProducentInfinity Ward
Liczba pobrań17 556
Data aktualizacji24 lut 2016
Rozmiar pliku1405.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)