Ciemny motyw w kolejnych aplikacjach Google'a. Trwają testy w menedżerze plików

Strona głównaCiemny motyw w kolejnych aplikacjach Google'a. Trwają testy w menedżerze plików
12.06.2019 15:51
Ruszyły testy ciemnego motywu w Files by Google
Ruszyły testy ciemnego motywu w Files by Google

Google nie zwalnia tempa w implementowaniu ciemnego motywu w swoich kolejnych aplikacjach. Tym razem ciemne kolory pojawiają się w aplikacji Google oraz Files by Google. To menedżer plików na Androida, który zaczął jako lekka aplikacja Files Go przeznaczona dla najtańszych i najmniej wydajnych smartfonów. Dzisiaj Files by Google jest bardziej rozbudowany, ale nadal pozwala łatwo usunąć zbędne pliki z urządzenia.

bEDxJHsl
Ciemny motyw w Files by Google, źródło: XDA Developers.
Ciemny motyw w Files by Google, źródło: XDA Developers.

O szczegółach informuje serwis XDA Developers zwracając uwagę, że w przypadku Files by Google ciemny motyw można aktywować tylko w najnowszej edycji beta. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że opcja dostępna jest i tak tylko dla wybranych testerów.

W przypadku aplikacji Google możliwość włączenia ciemnego motywu już teraz pojawia się u pierwszych regularnych użytkowników, jednak aktywowana jest po stronie serwera. Wszyscy będą mogli korzystać z nowych ustawień dopiero w najbliższych dniach lub tygodniach.[wppl=2029175]Ciemny motyw zyskuje na popularnościCiemne kolory trafiają do kolejnych aplikacji niemal codziennie. W przypadku programów na Androida, stosunkowo niedawno pojawiły się w Kalendarzu oraz notatniku Keep. Ciemny motyw pojawi się także jako globalna opcja w nowym Androidzie Q oraz w iOS 13.

bEDxJHsn

Files by Google oraz aplikację Google możecie znaleźć do pobrania w naszym katalogu aplikacji na Androida.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEDxJHtj