Co to jest startup, czy chcemy czytać e-booki i o co chodzi w Lifetramp — dzisiaj na żywo o 18:00

Co to jest startup, czy chcemy czytać e‑booki i o co chodzi w Lifetramp — dzisiaj na żywo o 18:00

Co to jest startup, czy chcemy czytać e-booki i o co chodzi w Lifetramp  — dzisiaj na żywo o 18:00
Redakcja
18.03.2015 13:17, aktualizacja: 17.04.2015 18:23

Jak w każdą środę o 18:00, zapraszamy do oglądania kolejnego odcinka naszego programu nadawanego na żywo z redakcji portalu dobreprogramy. Tuż przed rozpoczęciem emisji na tej stronie znajdziecie odtwarzacz oraz specjalny czat. Zachęcamy także do dzwonienia do nas na Skype, na dzwoniących czekają upominki.

W dzisiejszym programie naszym gościem będzie Michał Michalski, znany przede wszystkim jako inicjator akcji BookRage, w ramach której można kupić pakiet książek za „co łaska”, ale nie jest to jedyny jego projekt. Michał stoi także za inicjatywą Lifetramp i raczej nie siedzi bezczynnie.

Z Michałem porozmawiamy o tym, czym różni się startup od świeżo założonej firmy i dlaczego niektórzy upierają się, by nazywać te dwa typy podmiotów inaczej. Słuszne rozróżnienie czy amerykańska moda? Będzie też kilka słów o pozyskiwaniu finansowania na projekty, które jeszcze się nie zmaterializowały, rozwijaniu pomysłów, ryzyku i życiu. Oczywiście wspomnimy też o działalności związanej z rozdawaniem e-booków w szczytnym celu, co według niektórych uratowało czytelnictwo w kraju.

Oprócz tych tematów omówimy także szereg innych wydarzeń minionych dni. Zapraszamy Was do aktywnego brania udziału w naszym programie, a można tego dokonać na dwa sposoby: dzwoniąc do nas za pośrednictwem komunikatora Skype oraz przesyłając pytania i komentarze na czacie. Dla tych śmiałków, którzy zdecydują się zadzwonić, przygotowaliśmy portalowe upominki. Nasz login na Skype to dobreprogramypl. Przed połączeniem gorąco prosimy o sprawdzenie Waszych mikrofonów (a jeśli ktoś chce, również kamer) i wykonanie rozmowy testowej.

W międzyczasie polecamy też obejrzenie poprzedniego odcinka, jeśli jeszcze nie mieliście okazji tego zrobić. Rozmawialiśmy w nim o premierze Apple i nowych produktach, czyli bardzo drogim, ale za to bardzo lekkim MacBooku i jeszcze droższym zegarku Apple Watch (przynajmniej w wersji z 18-karatowego złota)...

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (254)