Co wyjdzie z połączenia myszki i piórka?

Co wyjdzie z połączenia myszki i piórka?

Redakcja
30.06.2011 16:01

Zalet i wad standardowej myszki optycznej nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, piórka dostarczane z tabletami graficznymi też są dzisiaj w miarę popularne — przynajmniej wśród grafików-zawodowców i pasjonatów. A co się stanie, gdy połączymy te dwa urządzenia w jedno?

W redakcyjnym labie mieliśmy okazję przetestować taką hybrydę — bezprzewodową mysz optyczną Genius Pen Mouse, która jednak z wyglądu w niczym myszki nie przypomina. Na pierwszy rzut oka jest to właśnie piórko, tyle że posiada trzy znane z myszy przyciski i zachowuje się dokładnie tak, jak komputerowy gryzoń. Czy praca z takim urządzeniem jest wygodna? Ile jest myszki w piórku? Zapraszamy do lektury artykułu Genius Pen Mouse — Myszka w piórku?, gdzie testujemy to niecodzienne urządzenie i dzielimy się naszymi wrażeniami z pracy w różnych warunkach.

Polecamy także wcześniejsze materiały, między innymi recenzję tabletu Prestigio Multipad PMP7100C, test usługi dostępu mobilnego do Internetu LTE dostarczanej przez Cyfrowy Polsat, recenzję rysika do iPada Bamboo Stylus, test tabletu graficznego Bamboo Special Edition czy poszukiwanie notebooka idealnego na przykładzie Sony VAIO SB.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)