bDUifACt

Cobian Backup11.2.0.582

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cobian Backup to darmowy program przeznaczony dosynchronizacji i archiwizowania danych znajdujących się na całymdysku twardym lub w konkretnym folderze.

bDUifACv

Bardzo ciekawą funkcjąaplikacji jest możliwość tworzenia kopii na serwerach FTP(wspierane jest wysyłanie i pobieranie danych). Umożliwia toodzyskanie danych z dowolnego miejsca na świecie, w którym dostępnyjest Internet, bez konieczności "zaśmiecania" swojego dyskulokalnego. Cobian Backup nie jest jednak typowym narzędziemprzeznaczonym do tworzenia kopii danych, ponieważ jegofunkcjonalność oferuje tylko kopiowanie plików i folderów (zmożliwością włączenia trybu kompresji) do innychścieżek/komputerów, tworząc kopie bezpieczeństwa jako rezultatdziałania. Kompresja może być wykonana za pośrednictwem wieludostępnych metod w programie oferując do tego silne kodowanie(RSA-Rijndael).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Cobian Backup 11.2.0.582wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.230 ocen
ProducentLuis Cobian
Liczba pobrań149 332
Data aktualizacji6 gru 2012
Rozmiar pliku18.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUifADa
bDUifADr