WindowsNarzędziaArchiwizacja danychCobian Backup
Cobian Backup ikona

Cobian Backup11.2.0.582

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Cobian Backup
  • Cobian Backup
  • Cobian Backup
  • Cobian Backup
  • Cobian Backup

Cobian Backup to darmowy program przeznaczony do synchronizacji i archiwizowania danych znajdujących się na całym dysku twardym lub w konkretnym folderze.

Bardzo ciekawą funkcją aplikacji jest możliwość tworzenia kopii na serwerach FTP (wspierane jest wysyłanie i pobieranie danych). Umożliwia to odzyskanie danych z dowolnego miejsca na świecie, w którym dostępny jest Internet, bez konieczności "zaśmiecania" swojego dysku lokalnego. Cobian Backup nie jest jednak typowym narzędziem przeznaczonym do tworzenia kopii danych, ponieważ jego funkcjonalność oferuje tylko kopiowanie plików i folderów (z możliwością włączenia trybu kompresji) do innych ścieżek/komputerów, tworząc kopie bezpieczeństwa jako rezultat działania. Kompresja może być wykonana za pośrednictwem wielu dostępnych metod w programie oferując do tego silne kodowanie (RSA-Rijndael).

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.230 ocen
Twoja ocena
ProducentLuis Cobian
Liczba pobrań156 709
Data aktualizacji6 gru 2012
Rozmiar pliku18.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Cobian Backup ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (4)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (115)