Counter-Strike Nexon: Zombies na weekend

Strona głównaCounter-Strike Nexon: Zombies na weekend
10.10.2014 19:47
Counter-Strike Nexon: Zombies na weekend

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Counter-Strike Nexon: Zombies - darmową sieciową strzelaninę FPS będącą najnowszą edycją kultowego, znanego i cenionego przez miliony graczy na świecie Counter Strike’a – bez wątpienia jednego z najlepiej rozpoznawalnych tytułów w świecie darmowych FPSów.

Prezentowana pozycja jest niczym innym jak odświeżonym odpowiednikiem (prawie, że klonem) popularnej serii Counter-Strike Online (CSO) lecz jak podaje już sam tytuł, wzbogaconym w szereg aspektów poświęconym walce z martwiakami.

Zasady rozgrywki pozostały bez zmian. Tytuł nadal oferuje zmagania w trybie PvE jak i PvP oraz wszystko to z czym mogliśmy spotkać się w oryginalnym Counter-Strike’u. Co prawda zachowane zostały starsze tryby rozgrywki znane z poprzednich części jak chociażby rozbrajanie bomby czy ratowanie zakładników, ale prócz nich pojawia się ponad dwadzieścia innych trybów do odkrycia. Są nimi chociażby tryb Bestii, Bazooki czy nieco zabawna Piłka Nożna. Dostępne są także Zombie Scenariusze z Zombie Bossami, w których przyjdzie stoczyć nie lada bój o przetrwanie.

Ponadto gracz korzystając z dostępnego arsenału broni, bez względu na to w którym trybie gry się znajduje, nadal stara się jak najskuteczniej wypełniać zadania określone w meczu oraz zadawać rany przeciwnikowi dbając jednocześnie o utrzymanie możliwie wysokiego wskaźnika życia i energii.

Dynamiczna akcja, zaawansowana sceneria, nowe lokacje, spora liczba map, różnorodność broni i brak monotonii to cechy znane z poprzednich edycji CS’a, ale jeśli dołożymy do tego wszystkiego hordy wszędobylskich nieumarłych, wówczas zrodzi nam się prawdziwa gratka, którą nie powinien pogardzić żaden miłośnik sieciowych strzelanin.

Grę Counter-Strike Nexon: Zombies można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> FPS.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
SubRay na weekend
SubRay na weekend
Rafał Szramowiat
Aquarius na weekend
Aquarius na weekend
Rafał Szramowiat
Monokrome na weekend
Monokrome na weekend
Rafał Szramowiat
P.U.S.H. na weekend
P.U.S.H. na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (18)