Counter-Strike Nexon: Zombies na weekend

Counter-Strike Nexon: Zombies na weekend
Rafał Szramowiat

10.10.2014 19:47

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Counter-Strike Nexon: Zombies - darmową sieciową strzelaninę FPS będącą najnowszą edycją kultowego, znanego i cenionego przez miliony graczy na świecie Counter Strike’a – bez wątpienia jednego z najlepiej rozpoznawalnych tytułów w świecie darmowych FPSów.

Prezentowana pozycja jest niczym innym jak odświeżonym odpowiednikiem (prawie, że klonem) popularnej serii Counter-Strike Online (CSO) lecz jak podaje już sam tytuł, wzbogaconym w szereg aspektów poświęconym walce z martwiakami.

Zasady rozgrywki pozostały bez zmian. Tytuł nadal oferuje zmagania w trybie PvE jak i PvP oraz wszystko to z czym mogliśmy spotkać się w oryginalnym Counter-Strike’u. Co prawda zachowane zostały starsze tryby rozgrywki znane z poprzednich części jak chociażby rozbrajanie bomby czy ratowanie zakładników, ale prócz nich pojawia się ponad dwadzieścia innych trybów do odkrycia. Są nimi chociażby tryb Bestii, Bazooki czy nieco zabawna Piłka Nożna. Dostępne są także Zombie Scenariusze z Zombie Bossami, w których przyjdzie stoczyć nie lada bój o przetrwanie.

Ponadto gracz korzystając z dostępnego arsenału broni, bez względu na to w którym trybie gry się znajduje, nadal stara się jak najskuteczniej wypełniać zadania określone w meczu oraz zadawać rany przeciwnikowi dbając jednocześnie o utrzymanie możliwie wysokiego wskaźnika życia i energii.

Dynamiczna akcja, zaawansowana sceneria, nowe lokacje, spora liczba map, różnorodność broni i brak monotonii to cechy znane z poprzednich edycji CS’a, ale jeśli dołożymy do tego wszystkiego hordy wszędobylskich nieumarłych, wówczas zrodzi nam się prawdziwa gratka, którą nie powinien pogardzić żaden miłośnik sieciowych strzelanin.

Grę Counter-Strike Nexon: Zombies można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> FPS.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (18)