r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

crxMouse Chrome Gestures 3.0.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

crxMouse Chrome Gestures to dodatek do Google Chrome dodający do przeglądarki obsługę gestów myszy. Aplikacja cechuje się bardzo rozbudowanymi ustawieniami.

Już po instalacji w programie dostępnych jest kilkanaście scenariuszy i gotowych dla nich skrótów obsługiwanych gestami. Można je dowolnie edytować lub dodawać nowe, a funkcjonalność na bieżąco testować bezpośrednio z poziomu ustawień i okna podglądu.

r   e   k   l   a   m   a

Prócz licznych ustawień związanych ze sposobem rozpoznawania gestów myszy, ciekawostką jest możliwość włączenia podglądu na żywo rodzaju rozpoznanego przez program gestu. Tabliczki z napisami wyświetlane mogą być na wiele sposobów – są przy tym bardzo mocno konfigurowalne.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Skróty klawiszowe w Chrome: znane kombinacje i obsługa gestami myszy

35
OPROGRAMOWANIE 25.07.2017 | Oskar Ziomek

Google Chrome to dziś najpopularniejsza desktopowa przeglądarka. Wiele osób wykorzystuje ją więc codziennie do pracy czy zabawy, ale bardzo możliwe, że nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak wiele obsługuje skrótów klawiszowych, które mogą ułatwić codzienną obsługę. Znane większości osób otwieranie nowej karty z użyciem Ctrl+t, czy też przeszukiwanie zawartości strony po wciśnięciu Ctrl+f to tylko dwa spośród ponad 60 obsługiwanych tu skrótów. Postanowiliśmy więc zebrać w jednym miejscu kilka propozycji, które naszym zdaniem w codziennej pracy mogą okazać się najbardziej pomocne.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.