WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweCSVed

CSVed2.5.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CSVed to bezpłatny i zarazem rozbudowany program do modyfikowania i przeglądania plików zapisanych w formacie CSV.

Aplikacja oferuje niezwykle funkcjonalny edytor plików CSV, za pomocą którego możemy odczytywać i przeglądać wszystkie dane przechowywane w tym formacie, a także wykonywać wiele innych czynności na plikach, w tym między innymi eksportować je do innych popularnych formatów – HTML, XLS, RTF czy TXT.

Korzystając z tego oprogramowania możemy w prosty sposób tworzyć i manipulować plikami CSV stosując dowolny separator. Oprócz tego można dodawać, modyfikować, filtrować i usuwać poszczególne elementy w widoku listy. Usuwać duplikaty, łączyć i dzielić pliki, a także tworzyć, edytować kolumny oraz dowolnie zmieniać ich kolejność.

CSVed posiada również wiele innych przydatnych funkcji do edycji plików CSV, które umożliwiają też dodawanie sufiksu, prefiksu w dowolnej kolumnie, kopiowanie zaznaczonego rekordu do schowka systemowego, wyszukiwanie zwrotów, sortowanie tekstu i plików, usuwanie pustych wierszy, stosowanie różnych filtrów czy sprawdzanie i naprawianie błędów w plikach CSV przy użyciu wbudowanych narzędzi (Check CSV File i Repair CSV File).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentsjF
Liczba pobrań31 456
Data aktualizacji20 wrz 2018
Rozmiar pliku2.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)