Cubic Castles na weekend

Strona głównaCubic Castles na weekend
12.09.2014 19:09
Cubic Castles na weekend
bDUnFmCu

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Cubic Castles - świetny, darmowy odpowiedniki kultowego Minecrafta, gdzie graczom ponownie przyjdzie tworzyć dowolne konstrukcje z sześciennych bloków w otwartym trójwymiarowym świecie.

bDUnFmBN

Przedstawione uniwersum gry, podobnie zresztą jak w Minecraft, odkrywane jest w dowolny sposób i bez specjalnych ograniczeń, a poziom integracji z nim zależny jest wyłącznie od samego gracza.

Cubic Castles Game Play Video

Rozgrywka skupia się przede wszystkim na budowaniu i doskonaleniu własnego świata. Umożliwia nam to niezliczone i nieograniczone spektrum przedmiotów i materiałów, dzięki którym tworzymy różnorodne konstrukcje na dowolnie przygotowanym terytorium. Ponadto istnieje możliwość łączenia konkretnych zasobów celem wyprodukowania nowych przedmiotów o całkiem nowym zastosowaniu.

bDUnFmBP

Tytuł nie przedstawia określonego celu, gracz samodzielnie wyznacza kierunek, w którym będzie podążał i w którym będzie rozwijał swoje środowisko. Oprócz skupiania się na własnym uniwersum istnieje również możliwość eksploracji pozostałych światów stworzonych przez innych graczy. Stanowi to także ciekawą przygodę, ponieważ wiele miejsc, do których trafimy potrafi zdrowo zaskoczyć zarówno przygotowanymi tam atrakcjami jak również widowiskową i wręcz spektakularną architekturą.

Twórcy Cubic Castles przygotowali dodatkowo możliwość komunikacji z innymi graczami oraz opcję wspólnej rywalizacji, tudzież koprodukcji na jednej i tej samej planszy, co stanowi ciekawe urozmaicenie dla produkcji.

Perspektywa dowolnej kreacji własnej postaci, oryginalne i niepowtarzalne przedmioty w Cubit Store, dobrze zaprojektowane plansze z dbałością o szczegóły, łatwość prowadzenia rozgrywki i poruszania się po całym świecie gry w połączeniu z ciepłą atmosferą i miłym klimatem z pewnością przypadną do gustu nie tylko miłośnikom uznanego i kultowego już Minecrafta.

Grę Cubic Castles można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Strategiczne.

bDUnFmBV

Zapraszamy do zabawy!

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Cubedly na weekend
Cubedly na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Amperage na weekend
Amperage na weekend
Rafał Szramowiat
bDUnFmCL