Czarny Piątek w sklepach x-kom oraz al.to – nadchodzą obniżki do 96%

Strona głównaCzarny Piątek w sklepach x-kom oraz al.to – nadchodzą obniżki do 96%
22.11.2017 18:56
Czarny Piątek w sklepach x-kom oraz al.to – nadchodzą obniżki do 96%

Już w tym tygodniu Czarny Piątek, z okazji którego w sklepach x-kom oraz al.to zorganizowane zostaną niepowtarzalne promocje. Na klientów czekają zniżki nawet do 96%, a najtańszy produkt tego dnia będzie dostępny już za złotówkę. Jeśli chcemy załapać się na promocje, warto już teraz nastawić budzik na piątkowy poranek, kiedy wszystko się rozpoczyna, bo rozmach akcji będzie dużo większy, niż rok temu. O szczegółach przeczytać można na stronie sklepu al.to oraz x-kom.

Choć w promocji sklepu x-kom do klientów trafić będzie mogło łącznie ponad 50 tysięcy sztuk produktów, a w promocjach al.to ponad 11 tysięcy, o wybranych ofertach klienci są informowani już teraz. I tak na przykład w sklepie al.to szczególną uwagę warto zwrócić na 49-calowy telewizor 4K (szczegóły ujawnione zostaną w piątek), który przeceniony będzie o 50%, wagę łazienkową, którą kupić będzie można za złotówkę, czy też elektryczny młynek do kawy, którego cena spadnie z 89 do 9zł.

350206963092842433

Nie mniej ciekawe propozycje znaleźć będzie można w sklepie x-kom. Już teraz wiadomo na przykład o promocji laptopa ASUS ROG Strix GL553VE, którego cena obniżona zostanie o 1000zł. Wiadomo również, że obniżką zostanie objęty także iPhone 8 64GB w kolorze szarym. Na razie nie jest znana jego promocyjna cena, ale będzie się ona stopniowo pojawiać już jutro. Szansa na pierwszą cyfrę – nawet rano.

Promocje w obydwu sklepach zaczynają się o różnych godzinach. W przypadku al.to start przewidywany jest na 7.00, zaś w x-komie akcja rusza godzinę później. Biorąc pod uwagę statystyki z czasu promocji z poprzedniego roku, warto się pospieszyć, bo zainteresowanie promocjami będzie zapewne jeszcze większe niż wtedy.

Pozostałe oferty związane z Czarnym Piątkiem oraz dodatkowe informacje o całej akcji można poznać na poświęconych promocji stronach x-kom oraz al.to.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (74)