Czas na zmiany: już jutro jubileuszowy, 25 odcinek naszego programu na żywo!

Czas na zmiany: już jutro jubileuszowy, 25 odcinek naszego programu na żywo!07.04.2015 17:08
Czas na zmiany: już jutro jubileuszowy, 25 odcinek naszego programu na żywo!
Redakcja

Już jutro, 8 kwietnia, czyli jak zwykle w każdą środę o godzinie 18:00 rozpoczynamy nadawanie naszego programu na żywo bezpośrednio z redakcji portalu dobreprogramy. Będzie to już 25 odcinek, a w związku z tym szykujemy sporo niespodzianek i już teraz zapowiadamy zmiany w formule programu.

W jubileuszowym odcinku poruszymy przede wszystkim tematy związane z nami i z Wami! :-) Uchylimy rąbka tajemnicy i zajrzymy do najgłębszych zakamarków w przeróżnych statystykach naszego portalu. Wiele wniosków z takiej analizy jest mocno zaskakujących... Nie wierzcie nam jednak na słowo! Obejrzyjcie to na własne oczy już jutro o 18:00, a najlepiej również skomentujcie korzystając ze Skype'a (login: dobreprogramypl) lub na naszym czacie, który udostępniamy w trakcie trwania programu. Dla dzwoniących do programu przewidzieliśmy tradycyjne nagrody.

Czego nie wiecie o dobrychprogramach? – dobreprogramy na żywo #25

Jubileuszowy program to również czas na poważne zmiany. Bogatsi o wiele doświadczeń i Waszych opinii zdecydowaliśmy się skrócić audycję do 30 minut, a w zamian spotykać się z Wami dwa razy w ciągu tygodnia. Poza tym zaproponujemy Wam więcej tzw. stałych punktów programu, bardziej dynamicznych form przygotowywanych każdorazowo przez różne osoby z redakcji. Nasze dwie gadające głowy będą więc bardziej urozmaicone ;-) Wierzymy, że to dodatkowo zachęci Was, a także nowych oglądających do udziału w naszym programie, który przecież bez udziału dzwoniących i piszących na czacie widzów nie miałby żadnego sensu. Wszystkim, którzy nas oglądają i dokładają coś od siebie, serdecznie dziękujemy! :-)

Zapraszamy więc już jutro o 18:00. Sprawdzimy jak „w praniu” spisuje się nowa 30-minutowa formuła. Drugi odcinek w tygodniu do ramówki wejdzie od początku maja, w kwietniu będziemy jeszcze docierać się ze zmianami, naturalnie biorąc pod uwagę Wasze opinie oraz komentarze.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (386)