WindowsArchiwumProgramy archiwalneDAPlayer
DAPlayer ikona

DAPlayer1.0.1.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DAPlayer to bezpłatny i niezwykle wygodny w obsłudze odtwarzacz multimedialny, charakteryzujący się nowoczesnym wyglądem interfejsu użytkownika, niewielkim zużyciem zasobów systemowych, a także wsparciem dla niemal wszystkich najpopularniejszych formatów wideo – AVI AVI, MOV, RM/RMBV, FLV, MP4,H.264, M4V, WebM, MPEG-1, MPEG-2, WMV czy ASF.

DAPlayer jest kompletnym oprogramowaniem, zapewniającym płynne odtwarzanie filmów nawet na starszych komputerach. Podczas odtwarzania materiałów wideo w wysokiej jakości HD, obciąża procesor tylko w niewielkim stopniu. Dodatkowo obsługuje procesory wielordzeniowe oraz technologię Hyper-Theading.

Odtwarzacz został wyposażony w zbiór ponad 450 różnych kodeków, umożliwiających płynne odtwarzanie wielu popularnych formatów wideo na komputerze. Na szczególną uwagę zasługuje pełna obsługa filmów DVD oraz Blu-ray, które możemy dowolnie odtwarzać z dysku twardego lub bezpośrednio z płyty umieszczonej w napędzie.

Korzystając z odtwarzacza możemy odtwarzać filmy, pomijając blokady regionalne, a także tworzyć kopie zapasowe z płyt CD/DVD/Blu-ray, zgrywając całą ich zawartość na dysk twardy lub wirtualny nośnik danych. Oprócz tego korzysta z technologii Surround i obsługuje wielokanałowy dźwięk TrueHD, DTS i AC3/Dolby. Znajdziemy w nim również wbudowane narzędzie do wykonywania zrzutów ekranowych z odtwarzanego filmu oraz opcje do zmiany proporcji wyświetlanego obrazu (4:3, 5:4, 16:9, 16:10)

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.06 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań15 082
Data aktualizacji4 wrz 2012
Rozmiar pliku15.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
DAPlayer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)