AndroidAkcesoriaInne akcesoriaDatally
Datally ikona

Datally1.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Datally pokazuje, które aplikacje korzystają z połączenia komórkowego i ile danych w ten sposób przesłały, z rozpisaniem tego na dni, tygodnie i miesiące. Pozwala też automatycznie zablokować ich dostęp i następnie ręcznie przyznać go jedynie wybranym aplikacjom, po kliknięciu w ikonkę kłódeczki.

Blokowanie dostępu odbywa się poprzez filtrowanie na poziomie VPN – cały ruch sieciowy przez połączenie komórkowe jest przekierowywany przez nową wirtualną sieć prywatną. W trakcie korzystania z aplikacji, na bieżąco informuje ona o tym, ile ruchu sieciowego zużyliśmy. Wyświetla to w przypisanym aplikacji niewielkim „bąbelku” na ekranie, którego dotknięcie pozwala łatwo dostać się do panelu zarządzania blokadami. Bąbelek powiadomienia można oczywiście przeciągnąć w dowolne miejsce ekranu, czy też zamknąć, przeciągając go do dolnej krawędzi.

Przydatną funkcją Datally jest możliwość zlokalizowania pobliskich otwartych hotspotów – integracja z Mapami Google pomoże dotrzeć w ich pobliże. Dostajemy też informacje o sposobie logowania do takiego hotspotu i możliwość zgłoszenia ewentualnych z nim problemów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań812
Data aktualizacji31 paź 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Datally ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)