Delta Loop na weekend

Strona głównaDelta Loop na weekend
05.12.2014 18:49
Delta Loop na weekend
bDUzpfLq

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Delta Loop - darmową, dynamiczną strzelaninę 2D będącą klonem uznanej już wieki temu przez miliony graczy na całym świecie kultowej gry Asteroids.

bDUzpfKJ

Ten tytuł to kolejny dowód na to, że podróże w przestrzeni kosmicznej połączone z misją totalnej eksterminacji to tematyka ponadczasowa nie będąca w stanie nigdy się znudzić, ani też przeminąć.

Delta Loop Trailer Final

Oprócz sporych umiejętności zręcznościowych i kompletnej rąbanki bez opamiętania przyda się odrobina strategii i pomyślunku. Wszystko za sprawą występującego w grze systemu zakupów z jakim zetkniemy się pomiędzy misjami. Ulepszenie naszego pojazdu następuje poprzez dozbrojenie go w bomby, lasery oraz chmury plazmowe. Przede wszystkim jednak ulepszenie polega na odpowiednim dozbrojeniu działa głównego.

bDUzpfKL

Wszystkie transakcje należy odpowiednio rozplanować w stosunku do zawartości portfela, ponieważ źle zagospodarowane środki mogą przyczynić się do niepowodzenia w kolejnym układzie. Nawet najlepsze umiejętności zawodzą, gdy dodatkowy arsenał w trakcie rozgrywki zaświeci pustkami.

Ponadto gra posiada cztery stopnie trudności, rozbudowany system punktacji, awansu i osiągnięć. Prezentuje również wiele rodzajów przeciwników oraz innych bonusów, o które zawsze warto powalczyć dla lepszego efektu w starciu z armią statków nieprzyjaciela. Nie brakuje tu również widowiskowych wybuchów, wystrzałów i spektakularnych eksplozji.

Przejrzyste zasady gry, niezmienna od lat fabuła związana z wykończeniem w możliwie najkrótszym czasie jak największej liczby wrogich jednostek, zacięta walka w morzu pocisków czy bonusowa runda na zakończenie każdego układu to niezmienne i na trwałe już zapisane dla gier tego gatunku standardy, z którymi zetkniemy się również w Delta Loop.

Grę Delta Loop można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Strzelanki.

bDUzpfKR

Zapraszamy do zabawy!

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Cubedly na weekend
Cubedly na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Amperage na weekend
Amperage na weekend
Rafał Szramowiat
bDUzpfLH