WindowsBezpieczeństwoOchrona prywatnościDestroy Windows 10 Spying
Destroy Windows 10 Spying ikona

Destroy Windows 10 Spying1.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Destroy Windows 10 Spying to darmowe narzędzie adresowane do posiadaczy komputerów z systemem operacyjnym Windows 10 i starszym, którzy cenią swoją prywatność i nie życzą sobie, by ich dane były udostępniane firmie Microsoft.

Jedną z cech charakterystycznych Windowsa 10 jest fakt, że nowa wersja popularnych "okienek" sukcesywnie wysyła dane użytkownika do ich producenta. Za sprawą Destroy Windows 10 Spying można zablokować ten proces, jak również sprawić, by informacje nie zostały pozyskane przez rozmaite strony internetowe, które zajmują się gromadzeniem danych. Mowa o kilkudziesięciu witrynach tego rodzaju, w tym między innymi: ads1.msn.com, ad.doubleclick.net czy i1.services.social.microsoft.com.

Destroy Windows 10 Spying zawiera również funkcję pozwalającą na odinstalowanie wybranych aplikacji dostępnych w systemie Windows 10, których nie można usunąć w standardowy sposób (np. Xbox, Pasjans, OneDrive i Builder 3D).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.719 ocen
Twoja ocena
ProducentNummer
Liczba pobrań38 551
Data aktualizacji10 sty 2022
Rozmiar pliku0.38 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Destroy Windows 10 Spying ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)