Deus Ex: Mankind Divided pozwoli na bezkrwawe przejście gry. Bossów będzie można zagadać

Deus Ex: Mankind Divided pozwoli na bezkrwawe przejście gry. Bossów będzie można zagadać
27.07.2015 15:39
Deus Ex: Mankind Divided pozwoli na bezkrwawe przejście gry. Bossów będzie można zagadać

Fani pokojowego przechodzenia skradanek będą zachwyceni. DeusEx: Mankind Divided będzie pierwszą grą tego gatunku, w którejzamiast kończyć każde spotkanie z bossami w jednyny możliwy,siłowy sposób, możliwe stanie się rozwiązanie sytuacji zupełnieinaczej. Będzie można uciec im, dogadać się z nimi, a nawetcałkowicie uniknąć konfliktów dzięki porozmawianiu zodpowiednimi ludźmi.

Na łamach serwisu Clipping Error pojawił się właśnie wpispoświęcony temu, jak wyglądały spotkania Adama Jensena z bossamiw Deus Ex: Human Revolution i jak mają wyglądać w nowej częścigry. Z rozmów redaktorów z deweloperami gry wynika, że tym razemmożliwe się stanie przejście gry bez zabijania kogokolwiek. Grazaoferuje też bardzo dużo wszystkim tym, którzy lubią zwiedzaćwirtualne światy, w wielu sytuacjach nie będzie po prostu jednejuprzywilejowanej ścieżki, którą podążając na pewno zajdziemydalej.

Deus Ex Mankind Divided In-Engine Demo at E3 2015

To wszystko możliwe jest oczywiście dzięki dostępnej w nowychkonsolach pamięci – 8 GB RAM pozwala na naprawdę duże światy,niemożliwe do zrealizowania na sprzęcie poprzedniej generacji zjego śmiesznym dziś 512 MB RAM.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)