Diablo III: The Ultimate Evil Edition na PS4 w 2014 roku, gra na PC bez wsparcia dla padów

Diablo III: The Ultimate Evil Edition na PS4 w 2014 roku, gra na PC bez wsparcia dla padów

12.11.2013 08:46

Gra Diablo III od jakiegoś czasu dostępna jest również na konsolach, ale Blizzard niedawno zapowiedział też dodatek Reaper of Souls i zastanawiano się, jak zostanie on fanom trzymania pada dostarczony. Cóż, na razie potwierdzono wyłącznie wydanie Ultimate Evil tytułu w wersji na PlayStation 4, które to właśnie rozszerzenie ma mieć dorzucone. Zadebiutuje ono w przyszłym roku, oczywiście starając się wykorzystać moc najnowszego sprzętu Sony, ale także wprowadzając kilka naprawdę wyjątkowych opcji.

350043917896542145

Po pierwsze, wgramy ponoć swoją postać z PS3, chociaż na razie nie wiadomo jak. Po drugie, Diablo III stanie się produkcją przenośną dzięki opcji Remote Play. Poza usprawnieniami graficznymi (1080p w 60 klatkach na sekundę plus lepsze tekstury) dojdzie ponadto zdobywanie paczek prezentów dla kolegów, które to zawierają przydatne przedmioty, jak i niezwykle interesująco zapowiadające się skakanie potężnych potworów po grach. O co chodzi? Jeżeli jakaś poczwara nas ubiła, istnieje spora szansa, że spróbuje zapolować także na naszych przyjaciół, przechodząc do ich rozgrywki przez specjalny portal. Projekt rzecz jasna korzysta też z gładzika na padzie.

Na obsługę padów za to nie mają co liczyć komputerowcy. Wersja PC Diablo III oferuje zupełnie inny styl rozgrywki w stosunku do konsolowej (tu mamy uskoki, ale też mniejszą ilość wrogów) i dlatego firma jej nie wprowadzi. Nie chce dzielić fanów myszek na obozy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)