MacOSMultimediaObróbka i konwersja wideoDimo VideoMate
Dimo VideoMate ikona

Dimo VideoMate4.1.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dimo VideoMate to darmowe, wszechstronne i multiplatformowe narzędzie do konwersji wideo do formatów MKV i MP4 (w wersji komercyjnej również do AVI, MOV, FLV, WMV i innych). Przetworzone przy jego użyciu materiały będą mogły być odtworzone na różnego typu urządzeniach, poddawane dalszej obróbce w przeznaczonym do tego oprogramowaniu lub przesyłane strumieniowa za pośrednictwem serwerów multimediów.

Według zapewnień twórców, dzięki wsparciu dla nowoczesnych technologii akceleracji sprzętowej GPU konwersja audio/wideo odbywa się nawet 6-krotnie szybciej niżeli w przypadku alternatywnych rozwiązań. Idąc dalej, Dimo VideoMate po załadowaniu multimediów daje możliwość podglądu każdej wykonanej operacji w czasie rzeczywistym. Do dyspozycji użytkownika oddano szereg opcji konfiguracyjnych, pozwalających spersonalizować wyjściowy materiał - kodek audio i wideo, rozdzielczość, liczba klatek na sekundę, częstotliwość próbkowania dźwięku itp. Dużym ułatwieniem dla mniej doświadczonych użytkowników będą predefiniowane profile z ustawieniami dla najpopularniejszych urządzeń z iOSem, Androidem, telewizorów oraz konsol do gier.

Program wyposażony został w prosty edytor wideo pozwalający wycinać z materiału zbędne fragmenty, kadrować, dodawać na obraz znaki wodne, a także manipulować podstawowymi atrybutami obrazu (jasność, kontrast, nasycenie itp.). Nie zabrakło także opcji pobierania klipów z serwisu YouTube, tworzenia zrzutów ekranu z wybranymi klatkami i uruchamiania własnego serwera multimediów. Wersja komercyjna dodatkowo oferuje opcje konwersji 2D do 3D.

Narzędzie udostępnione zostało dla platform Windows oraz Mac OS.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDimo Studio
Liczba pobrań260
Data aktualizacji1 maj 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Dimo VideoMate ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)