WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoDimo VideoMate
Dimo VideoMate ikona

Dimo VideoMate4.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dimo VideoMate to darmowe, wszechstronne i multiplatformowe narzędzie do konwersji wideo do formatów MKV i MP4 (w wersji komercyjnej również do AVI, MOV, FLV, WMV i innych). Przetworzone przy jego użyciu materiały będą mogły być odtworzone na różnego typu urządzeniach, poddawane dalszej obróbce w przeznaczonym do tego oprogramowaniu lub przesyłane strumieniowa za pośrednictwem serwerów multimediów.

Według zapewnień twórców, dzięki wsparciu dla nowoczesnych technologii akceleracji sprzętowej GPU konwersja audio/wideo odbywa się nawet 6-krotnie szybciej niżeli w przypadku alternatywnych rozwiązań. Idąc dalej, Dimo VideoMate po załadowaniu multimediów daje możliwość podglądu każdej wykonanej operacji w czasie rzeczywistym. Do dyspozycji użytkownika oddano szereg opcji konfiguracyjnych, pozwalających spersonalizować wyjściowy materiał - kodek audio i wideo, rozdzielczość, liczba klatek na sekundę, częstotliwość próbkowania dźwięku itp. Dużym ułatwieniem dla mniej doświadczonych użytkowników będą predefiniowane profile z ustawieniami dla najpopularniejszych urządzeń z iOSem, Androidem, telewizorów oraz konsol do gier.

Program wyposażony został w prosty edytor wideo pozwalający wycinać z materiału zbędne fragmenty, kadrować, dodawać na obraz znaki wodne, a także manipulować podstawowymi atrybutami obrazu (jasność, kontrast, nasycenie itp.). Nie zabrakło także opcji pobierania klipów z serwisu YouTube, tworzenia zrzutów ekranu z wybranymi klatkami i uruchamiania własnego serwera multimediów. Wersja komercyjna dodatkowo oferuje opcje konwersji 2D do 3D.

Narzędzie udostępnione zostało dla platform Windows oraz Mac OS.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentDimo Studio
Liczba pobrań447
Data aktualizacji1 maj 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Dimo VideoMate ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)