djay Pro djay Pro 2.2.9

Strona główna Mac Multimedia Programy dla DJ-ów
Pobierz program

Djay Pro to ceniony program dla DJ-ów, pozwalający miksować kawałki ze Spotify i z biblioteki iTunes za pomocą dwóch wirtualnych gramofonów lub po podłączeniu fizycznych kontrolerów do Maca.

Program powstał z myślą o graniu na żywo. Jego największą zaletą jest bogata integracja z bibliotekami iTunes i Spotify, dzięki czemu DJ ma natychmiast dostęp do milionów utworów. Do miksowania można wykorzystać 4 decki i bogaty zestaw narzędzi, prezentację wizualizacji fali dźwiękowej, samplery, konfigurowalny crossfader, pętle oraz automat perkusyjny.

Ponadto program zapewnia bardzo wysoką jakość dźwięku i efektów, których mamy tu ogromny wybór. Na uwagę zasługują też świetne narzędzia do synchronizacji utworów, obsługujące do 4 ścieżek dźwiękowych jednocześnie. Jest to też pierwszy program, w którym znajdziemy możliwość automatycznego odnajdowania podobnych utworów, które powinny dobrze się zmiksować z podstawową ścieżką dźwiękową. Pozwala to DJ-om poznawać nowe kawałki i powiększać warsztat pracy.

Co ciekawe, Djay Pro można wykorzystać także do wyświetlania wizualizacji. Program pozwala na żywo łączyć urywki filmów, nakładać na nie efekty wizualne, dodatkowe warstwy, przejścia i napisy, a przede wszystkim wykorzystać dźwięk do generowania zsynchronizowanego z nim obrazu. Można oczywiście podłączyć do Maca zewnętrzny ekran lub rzutnik.

Z wersji próbnej programu można korzystać przez 15 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!