doPDF 9.6.245

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

doPDF to darmowy (również do użytku komercyjnego) konwerter plików PDF.

Aplikacja instaluje się w systemie jako wirtualna "drukarka", umożliwiając tym samym tworzenie plików PDF z poziomu dowolnego oprogramowania oferującego opcję wydruku - m.in. Notatnik, Word, Excel, przeglądarki Firefox lub Internet Explorer i wiele więcej. Program oferuje opcje doboru wyjściowego rozmiaru strony (ustawienia domyślne i definiowane przez użytkownika), orientację i rozdzielczość (72 - 2400 dpi).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

istnieje
nie zintegrował z kreatorem wydruku w Win7pro jako drukarka .
ocena użytkownika

Wogóle Mi sie nie zintegrował z kreatorem wydruku w Win7pro64 - jako drukarka . Odinstalowalem od razu

10.03.2018 12:25 | Recenzja do wersji 9.1.232
odwzorowanie kolorów, szybkość zapisu
duży rozmiar zajmowanego miejsca na dysku, instalacja dodatkowego softu
ocena użytkownika

Dość dobry konwerter plików do pdf. Program działa na zasadzie wirtualnej drukarki. Oferuje wydruk pdf z podstawowych programów. Dużo lepiej się sprawdza w przypadku odwzorowania kolorów w eksportowanych plikach w porównaniu z programem MS Word! Duża wadą jest rozmiar, jak na tak podstawowy program, zajmuje ponad 170MB, dodatkowo instaluje "Nova PDF 8 Printer Driver"

26.01.2015 11:13 | Recenzja do wersji 8.1.922