doPDF doPDF 11.0.125

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

doPDF to darmowy (również do użytku komercyjnego) konwerter plików PDF.

Aplikacja instaluje się w systemie jako wirtualna "drukarka", umożliwiając tym samym tworzenie plików PDF z poziomu dowolnego oprogramowania oferującego opcję wydruku - m.in. Notatnik, Word, Excel, przeglądarki Firefox lub Internet Explorer i wiele więcej. Program oferuje opcje doboru wyjściowego rozmiaru strony (ustawienia domyślne i definiowane przez użytkownika), orientację i rozdzielczość (72 - 2400 dpi).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Minimum robi
Absolutnie żadnych możliwości konfiguracji
ocena użytkownika
22.01.2020 21:57 • Recenzja do wersji 10.6.121

Oczywiście mistrzem w tej dziedzinie w apkach darmowych jest PDFCreator mimo wielu niegroźnych min jakie podkłada przy instalacji w postaci przepychania PDF Architekta czy jakiegoś antywirusa, kiedy się go już zainstaluje to jest super!
Niestety mój na koncie usera z ograniczeniami przestał reagować więc chciałem coś na podmianę. doPDF nie potrafi niestety nawet wskazać z góry w konfiguracji folderu wyjściowego, nie mówiąc o automatyzacji zapisu PDF. Jest chyba tylko po to, żeby zachęcić do kupienia komercyjnej wersji. To oczywiście nic złego, ale obiektywnie taki jaki jest zasadniczo nie przydaje się do niczego.

istnieje
nie zintegrował z kreatorem wydruku w Win7pro jako drukarka .
ocena użytkownika
10.03.2018 12:25 • Recenzja do wersji 9.1.232

Wogóle Mi sie nie zintegrował z kreatorem wydruku w Win7pro64 - jako drukarka . Odinstalowalem od razu