doPDF doPDF 10.6.121

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

doPDF to darmowy (również do użytku komercyjnego) konwerter plików PDF.

Aplikacja instaluje się w systemie jako wirtualna "drukarka", umożliwiając tym samym tworzenie plików PDF z poziomu dowolnego oprogramowania oferującego opcję wydruku - m.in. Notatnik, Word, Excel, przeglądarki Firefox lub Internet Explorer i wiele więcej. Program oferuje opcje doboru wyjściowego rozmiaru strony (ustawienia domyślne i definiowane przez użytkownika), orientację i rozdzielczość (72 - 2400 dpi).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

istnieje
nie zintegrował z kreatorem wydruku w Win7pro jako drukarka .
ocena użytkownika
10.03.2018 12:25 • Recenzja do wersji 9.1.232

Wogóle Mi sie nie zintegrował z kreatorem wydruku w Win7pro64 - jako drukarka . Odinstalowalem od razu

odwzorowanie kolorów, szybkość zapisu
duży rozmiar zajmowanego miejsca na dysku, instalacja dodatkowego softu
ocena użytkownika
26.01.2015 11:13 • Recenzja do wersji 8.1.922

Dość dobry konwerter plików do pdf. Program działa na zasadzie wirtualnej drukarki. Oferuje wydruk pdf z podstawowych programów. Dużo lepiej się sprawdza w przypadku odwzorowania kolorów w eksportowanych plikach w porównaniu z programem MS Word! Duża wadą jest rozmiar, jak na tak podstawowy program, zajmuje ponad 170MB, dodatkowo instaluje "Nova PDF 8 Printer Driver"